Çözüldü Epic Games oyunlarda ''İS Desteklenmiyor'' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

spinozapsinoza

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Diyarbakır
Arkadaşlar Epic Games'te sistemin yettiği oyunlar bile İS Desteklenmiyor diyor. Mesela Torchlight II oyunu sistemim oyuna yetiyor ama İS desteklenmiyor diyor. İnternetteki birçok çözümü denedim lakin olmadı. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. İyi sosyaller.
Sistemim:
  • Acer Travelmate 5740
  • DDR3 1066 MHZ 2 GB RAM
  • İntel HD Graphics(128 MB)
  • HDD 320 GB
  • Windows 7 Ultimate
Oyunun istediği sistem gereksinimi:
Ekran Alıntısi.JPG

Hatanın ekran görüntüsü:
Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam Windows 7 olmasıyla alakası yok. Olay 32 Bit işletim sistemi kullanmanızda. En azından ben eski bilgisayarımda Windows 10 32 Bit kuruluyken Epic Games'ten oyun yükleyemiyordum.
Hocam Windows 7 olmasıyla alakası yok. Olay 32 bit işletim sistemi kullanmanızda. En azından ben eski bilgisayarımda Windows 10 32 bit kuruluyken Epic Games'ten oyun yükleyemiyordum.
32 bit olmasına nasıl hiç dikkat etmedim ya. @spinozapsinoza Sorunun sebebi 32 bit Windows kullanmanız. İşlemciniz destekliyorsa (ki işlemciniz Intel ise Intel ARK'dan öğrenebilirsiniz) 64 bit işletim sistemine geçin.

Hocam Windows 7 olmasıyla alakası yok. Olay 32 Bit işletim sistemi kullanmanızda. En azından ben eski bilgisayarımda Windows 10 32 Bit kuruluyken Epic Games'ten oyun yükleyemiyordum.

Evet hocam sanırım sorun 32 Bit olması. Çünkü internette araştırdığımda böyle olduğunu gördüm.
@misty rosetta hocam yardımlarınız için teşekkürler ama uygulamayı yükleyip kaldırdım daha önce. Tek çözüm 64 Bit işletim sistemi. Fakat Yusuf hocam daha önce cevap verdiğinden onun cevabını çözüm işaretleyeceğim sorun olmaz sizin için değil mi?

Evet hocam sanırım sorun 32 Bit olması. Çünkü internette araştırdığımda böyle olduğunu gördüm.
@misty rosetta hocam yardımlarınız için teşekkürler ama uygulamayı yükleyip kaldırdım daha önce. Tek çözüm 64 Bit işletim sistemi. Fakat Yusuf hocam daha önce cevap verdiğinden onun cevabını çözüm işaretleyeceğim sorun olmaz sizin için değil mi?

Hayır. Technopat rütbe kasıp kendini havalı zannetmek değil. İstediğini işaretleyebilirsin.

Evet hocam sanırım sorun 32 bit olması. Çünkü internette araştırdığımda böyle olduğunu gördüm.
@misty rosetta hocam yardımlarınız için teşekkürler ama uygulamayı yükleyip kaldırdım daha önce. Tek çözüm 64 bit işletim sistemi. Fakat Yusuf hocam daha önce cevap verdiğinden onun cevabını çözüm işaretleyeceğim sorun olmaz sizin için değil mi?
Intel® Core™ i3-370M İşlemci (3M Önbellek, 2,40 GHz) Ürün Teknik Özellikleri İşlemciniz 64 bit destekliyor yani geçebilirsiniz. Intel 64 kısmında "Evet" diyorsa destekliyor demektir. Sorun olmaz öyle bir takıntım yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı