Epic Games oyunlarını SSD'ye atma

İşletim sistemi
Windows 10

ozNymN

Hectopat
Geçen hafta Epic Games'ten hddme Fortnite yükledim. Oyun çok yavaş açıldığı için SSD'ye atmak istiyorum ama Epic Games Launcher'de böyle bir seçenek bulamadım. Nasıl oyunu SSD'ye atabilirim? İnternetim çok yavaş oyduğu için tekrar yüklemek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen hafta Epic Games'ten hddme Fortnite yükledim. Oyun çok yavaş açıldığı için SSD'ye atmak istiyorum ama Epic Games Launcher'de böyle bir seçenek bulamadım. Nasıl oyunu SSD'ye atabilirim? İnternetim çok yavaş oyduğu için tekrar yüklemek istemiyorum.

Oyunun yüklü olduğu yere gelip, Fortnite adlı klasörü SSD’nin içine sürükleyin veya kopyala yapıştır yapın.

C:/Program Files/Fortnite konumuna kurmak istediğinizi farz edelim. İlk önce Epic'ten C:/Program Files/Fortnite konuma indirmeye başlayın. Birkaç saniye sonra indirmeyi iptal edin ve Epic'i tamamen kapatın (görev yöneticisinden). Sonra Oyunun yüklü olduğu konumu açın. Oyun klasörünün içinde .egstore diye bir klasör varsa onu silin. Sonra oyun dosyalarını tamamen C:/Program Files/Fortnite klasörüne atın. Epic'i tekrar açın ve Fortnite'ı kkurmaya devam edin. Birkaç dosya indirecek ve işlem tamam.

Geri
Yukarı