Epic Games Store haftanın ücretsiz oyunları erişime açıldı

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Horizon Chase Turbo

Horizon chase Turbo daha öncesinden zaten bedava olarak verilmiş bir oyundu fakat kaçıranlar şimdi ekleyebilirler​

Against All Odds

Kao the Kangaroo oyunlar 1 hafta yani önümüzdeki perşembe günü saat 18.00'a dek bedava dağıtılacak bilmeyen yoktur artık ama yine de yazalım eğer oyunları alırsanız verilen oyunlar tamamen sizde kalacak.

İlk oyunu yanılmıyorsam üçüncü defa ücretsiz veriyorlar, ikinci oyundan da mobil oyunlardan hallice gibi duruyor. Aynı oyunu defalarca vermesinin sebebini anlayamıyorum.

Hiç yoktan iyidir demeyeceğim artık çünkü eski devri kapandı bu Epic Games'in verdikleri oyunlar bildiğin eski atari salonu oyunları gibi utanma kalmamış Epic Games'te puuu.

İyi de verse kötü de verse pek umurumda değil. Sonuç olarak Amazon Prime gibi ücret ödediğim bir servis değil.

İyi de verse kötü de verse pek umurumda değil. Sonuç olarak Amazon Prime gibi ücret ödediğim bir servis değil.

Amazon Prime'ın artık daha yüksek düzey oyunları dağıtması gerekiyor 8 TL iken ses etmiyordum fakat zam geldiyse (Amazon'a kızmıyorum) oyunların kalitesine de zam yapılmalı.

Horizon Chase Turbo

Horizon chase Turbo daha öncesinden zaten bedava olarak verilmiş bir oyundu fakat kaçıranlar şimdi ekleyebilirler​

Against All Odds

Kao the Kangaroo oyunlar 1 hafta yani önümüzdeki perşembe günü saat 18.00'a dek bedava dağıtılacak bilmeyen yoktur artık ama yine de yazalım eğer oyunları alırsanız verilen oyunlar tamamen sizde kalacak.
Epic Games aynı oyunu 3. defa veriyor. Utan be Epic Games.

Yeni konular

Geri
Yukarı