Epic Games Ücretsiz Oyunlar beklenmeli mi?

Epic Games ücretsiz oyun vererek Steam'i geçmeye çalışıyorsa boşa çalışıyor bana göre. Steam liderdir. Epic Games gayet iyi yanlış anlaşılmasın ama Steam'a meydan okuyamaz.

Yani yeni oyunları vermezler bedava. Mesela Breakpoint alabilirsin. Bende düşünüyorum zaten 60 Tl indirim kuponu veriyorlar.

Son çıkan oyunlardan tahmin edebilirsin. Örneğin assasin's Creed Odyssey olmaz çünkü en son çıkan oyunları ve Odyssey'i vermeden önce Origin'si verirler. Bu şekilde düşünebilirsin.
Peki o zaman GTA V'i neden verdiler?

Assasin's Creed Odyssey 1 sene önce GTA 5 ise 7 sene önce çıkmış bir zahmet versinler .
Siz en yeni oyundan bahsettiniz. En yeni oyun GTA V olduğuna göre neden verdiklerini sordum sizin mantığınıza göre. Sizin dediğinize göre GTA IV vermeleri gerekirdi.

Siz en yeni oyundan bahsettiniz. En yeni oyun GTA V olduğuna göre neden verdiklerini sordum sizin mantığınıza göre. Sizin dediğinize göre GTA IV vermeleri gerekirdi.

GTA V yeni oyun değil ki. Read dead redemption 2 en yeni oyunu Rockstar'ın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…