Epic Games uPlay bağlanma sorunu

Makaleler
9
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Assassin's Creed: Odyssey'i az önce satın aldım. İndirmeye çalıştığım zaman Ubisoft hesabıma bağlamamı istiyor ancak "lütfen giriş yapın" hatası alıyorum. Herhangi bir sayfa açılmıyor. Opera GX ve Google Chrome denedim, ikisinde de tarayıcı verilerini tamamen temizlemeyi denedim, defalarca Epic Launcher'i kapatıp açtım, Epic Games'i silip tekrar yükledim ancak düzelmedi.

87d1b82a-d5a8-43f1-9600-ceea13391b35.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızda UPlay yüklediniz ve hesabınıza giriş yaptınız mı?
Eğer cevabınız evet ise sorun tahmin edebileceğiniz gibi ülke oyuncularında büyük yankı oluşturan ücretsiz GTA V dağıtımı yüzünden oluşan teknik aksaklık ve sunuculardaki doluluk oranından kaynaklanıyor. Epic Games geçici olarak diğer hizmetlerini sınırladı. Örneğin indirme hızı. Bu hizmetler ilerleyen saatlerde kademeli olarak eski haline dönecektir.

Bir bakıyorsun haftaya Odyssey ücretsiz. 😁 Ben bu Epic yüzünden oyun alamıyorum artık. :D
İnşallah efendim, Witcher 3 GOTY da olabilir diyorlar. Hayırlısı. Bende Witcher serisi olduğu için Odyssey istiyorum. Dediğiniz gibi oyun almak da sıkıntı. "Acaba bunu bedava verirler mi? Acaba param boşa mı gider?" derken kafayı yiyeceğiz. 😁

Geri
Yukarı