Çözüldü Epic Games "yükleme başarısız" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Batman Arkham Knight'ı yanlışlıkla kendim yüklü olduğu dosyayı sildim ve Epic Games'te kaldır dedim ama böyle hata verdi onar dedim gene aynı hata geride yükleyemiyorum bozuldu her şey ne yapacağım?

1658137516679.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Batman Arkham Knight'ı yanlışlıkla kendim yüklü olduğu dosyayı sildim ve Epic Games'te kaldır dedim ama böyle hata verdi onar dedim gene aynı hata geride yükleyemiyorum bozuldu her şey ne yapacağım?

Eki Görüntüle 1454965
  1. Ekranının sağ alt köşesindeki sistem tepsisi simgesine sağ tıklayıp Çık'a tıklayarak Epic Games Başlatıcısı'ndan çık.
  2. İlgili oyunu kurduğun dizine git. Oyunlarının varsayılan kurulum dizini şudur: C:\Program Files\Epic Games.
  3. Bu hata mesajını gösteren oyunun klasörünü seç.
  4. Seçilen oyun klasörünü sil.
  5. Epic Games Başlatıcısı'nı yeniden başlat.
  6. Oyunu yüklemeyi tekrar dene.

Eki Görüntüle 1454965
  1. Ekranının sağ alt köşesindeki sistem tepsisi simgesine sağ tıklayıp Çık'a tıklayarak Epic Games Başlatıcısı'ndan çık.
  2. İlgili oyunu kurduğun dizine git. Oyunlarının varsayılan kurulum dizini şudur: C:\Program Files\Epic Games.
  3. Bu hata mesajını gösteren oyunun klasörünü seç.
  4. Seçilen oyun klasörünü sil.
  5. Epic Games Başlatıcısı'nı yeniden başlat.
  6. Oyunu yüklemeyi tekrar dene.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı