Epic Games'de GTA V yüklü değil gözüküyor ve açılmıyor

Mrpaxtv

Femtopat
Daha fazla  
GTA V'te bir hata aldım, onu düzeltmek için Epic Games'i sil yükle yapmam gerekiyordu. GTA 5 klasörünü masaüstüne attım ve Epic Games'i sil yükle yaptım, sonra Epic Games'in oyunlarının bulunduğu klasöre GTA 5 klasörünü attım, PC'yi yeniden başlattım ve Epic Games'de GTA yüklü değil gözüküyordu. Oyuna giremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA V'te bir hata aldım, onu düzeltmek için Epic Games'i sil yükle yapmam gerekiyordu. GTA 5 klasörünü masaüstüne attım ve Epic Games'i sil yükle yaptım, sonra Epic Games'in oyunlarının bulunduğu klasöre GTA 5 klasörünü attım, PC'yi yeniden başlattım ve Epic Games'de GTA yüklü değil gözüküyordu. Oyuna giremiyorum.

Öncelikle GTA klasörünün ismini değiştirin. Sonrasında GTA'yı tekrar indirmeye başlayın. Birkaç MB indikten sonra Epic Games'i Görev Yöneticisi'nden kapatın. Yeni oluşan klasöre eski GTA klasöründe bulunan dosyaları atın (.egstore klasörü hariç) sonra Epic Games'i yeniden başlatıp oyunun kurulumunu kütüphaneden oyuna tıklayarak devam ettirin. Epic Games dosyaları tanıyıp oyunu tekrar yükleyecek. Sonra da oyunu Epic Games'ten başlatın. Bu şekilde çözülmeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı