Epic Games'den oyun önerisi

Ahmed.arif

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 Ekran Kartı
Ryzen 5 5500 İşlemci
A320M-C R2.0 Anakart
16GB Corsair Ram
Alan Wake 2'nin yanına bunlardan birini almayı düşünüyorum aralarındaki en iyisi hangisi? Hangisi parasının hakkını gerçekten verir?

Dosya Ekleri

• resim_2023-12-13_204839472.png
    resim_2023-12-13_204839472.png
    277,1 KB · Görüntüleme: 116
Starwars oyunu keşke daha önce sorsaydınız 1 aylık ea play pro alın derdim şimdi ea play'e gelmesini bekleyin derim. MK oyunlarını hiç oynamadım farkları nelerdir bilmem ama steam key olarak mk10 ve mk11 50, 70tl isterseniz onu da değerlendirebilirsiniz. Epic games için ise rdr2, gta v veya dying lights1 def + dying light 2, mafia trilogy veya god of war şimdilik aklıma gelenler.

Star Wars oyunu keşke daha önce sorsaydınız 1 aylık EA Play Pro alın derdim şimdi EA Play'e gelmesini bekleyin derim. MK oyunlarını hiç oynamadım farkları nelerdir? Bilmem ama Steam key olarak MK10 ve MK11 50, 70TL isterseniz onu da değerlendirebilirsiniz. Epic Games için ise RDR2, GTA V veya dying lights1 def + Dying Light 2, Mafia trilogy veya God of War şimdilik aklıma gelenler.

Bu söylediğiniz tüm oyunlar var hocam.

Celeste olabilir güzeldir.

Hesabımda olmayan tek Triple A oyunlar bunlar ve bunlarda birini almayı düşünüyorum hocam.

Bu söylediğiniz tüm oyunlar var hocam.

Hesabımda olmayan tek triple a oyunlar bunlar ve bunlarda birini almayı düşünüyorum hocam.

7 TL civarı hocam şu an Epic'te. Ben 31 TL'ye almıştım. 1 saat bile oynamadım. Şimdi fiyatının düştüğünü görünce iade ettim bir daha alacağım. Yani 31 TL alacağım 7 TL vereceğim oyun bende kalacak.

7 TL civarı hocam şu an Epic'te. Ben 31 TL'ye almıştım. 1 saat bile oynamadım. Şimdi fiyatının düştüğünü görünce iade ettim bir daha alacağım. Yani 31 TL alacağım 7 TL vereceğim oyun bende kalacak.

Hocam sizin adınıza sevindim ama benim merak ettiğim konu bu değil. Ben fotoğraftaki 3 oyun hakkında hangisi daha iyi diye merak ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı