Epic Games'e Facebook ile giriş yapılamıyor

toprock

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Uzatmadan kısaca yazacağım. İki hesabım var birinden GTA V diğer hesaptan diğer oyunlarımı oynuyorum. Biri Google, biri Facebook. Ne oynayacaksam değiştiriyorum hesabı, fakat son 24 saattir Facebook hata veriyor ve giremiyorum. Sinir bozucu bir durum olmaya başladı. İnternetteki çözümlere baktım, denedim fakat işe yaramıyor. Facebook'a telefon numarasıyla kayıtlı. E-posta ile ilgili bir işlem yapamıyorum.

Ekran görüntüsü 2022-08-18 202933.png

Ekran görüntüsü 2022-08-18 203000.png

Ekran görüntüsü 2022-08-18 203033.png

Ekran görüntüsü 2022-08-18 203041.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba,
Uzatmadan kısaca yazacağım. İki hesabım var birinden GTA V diğer hesaptan diğer oyunlarımı oynuyorum. Biri Google, biri Facebook. Ne oynayacaksam değiştiriyorum hesabı, fakat son 24 saattir Facebook hata veriyor ve giremiyorum. Sinir bozucu bir durum olmaya başladı. İnternetteki çözümlere baktım, denedim fakat işe yaramıyor. Facebook'a telefon numarasıyla kayıtlı. E-posta ile ilgili bir işlem yapamıyorum.

Eki Görüntüle 1490195

Eki Görüntüle 1490196

Eki Görüntüle 1490197

Eki Görüntüle 1490198

Aynı sorun bende de var şu anda çözümünü buldunuz mu?

Herkese merhaba,

Eki Görüntüle 1490195

Eki Görüntüle 1490196

Eki Görüntüle 1490197
bu videodaki adımları takip et düzelir

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı