Epic Games'in ücretsiz yaptığı oyunlardan en kötüsü ve en iyisi nedir?

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Epic Games'in bu zamana kadar ücretsiz yaptığı oyunlardan en kötü oyun ile en iyi oyun hangisi?

Benim için en iyisi: Tomb Raider Collection
En kötüsü: Gizemli oyun diye Amogus vermeleri. Hayatımda en çok güldüğüm günlerden biriydi.

Bir de az efsane olmayan şu var: Herkes Aralık 2020 yılında 15 günlük gizemli oyun döneminde Epic Games'in Horizon, RDR2 vermesi beklerken ilk gün gizemli oyunun Cities Skylines olması da efsaneydi. Bir tane liste vardı o da sahte çıkmıştı. Yine az gülmemiştim.

Bedava malın kötüsü olmaz. En iyisi de Tomb Raider oyunları.

En iyisi gta 5 en kotusu yok. Bedava mala kötü denir mi?
Tabi ki bedava malın kötüsü olmaz da. Geçen yıl gizemli oyunda hype varken Among Us gelince ekrana birkaç dakika bakıp kalmıştım. Tabi ki Among Us kötü bir oyun değil ama bir gizemli oyun edeceğini düşünmüyorum.

GTA V'di bence. Hatta güzelde bir fırsat oldu yüzlerce alanlar gta yeniden ücretli olduktan sonra hesapları satmaya başladı.

GTA V çok iyiydi de salaklık yapıp almamıştım. Ama olsun indirimle 24.5 gibi mükemmel bir fiyata satılıyor oradan alırız artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…