Çözüldü Epic Games'teki GTA V açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TedTed

Centipat
Daha fazla  
Epic Games'ten GTA V açılmıyor oyunu önceden silmiştim şimdi yeniden yükledim. Epic Games üzerinden GTA V girmeyi denediğimde Rockstar Launcher güncelleniyor diyor ve onay istiyor onayı kabul ettiğimde bir süre sonra yeniden onay istiyor böyle devam ediyor Launcher'ı kendim açarsam normal bir şekilde açılıyor ancak kütüphanede GTA V görünmüyor Launcher açıkken GTA VI çalıştırdığımda ise Launcher'da hata veriyor yardım edebilir misiniz?
Rockstar Launcher açıkken GTA VI çalıştırdıgımda verdiği hata:

Bende yanlış Rockstar hesabımı açtığımda bu hatayı veriyordu bu hesabın doğru Rockstar hesabına bağlı olduğuna emin misin?

Tamamdır hocam sağ olun bir de eğer düzelmezse RDR2 alacaktım onda da aynı sorun çıkar mı? bilginiz varmı?

GTA'nın kurulu olduğu yere girip commandline adında bir txt dosyası oluşturun. içine -scOnlineOnly yazıp kaydedin. Tekrar deneyin.

Aldığın hata ile ilgili genel çözümleri paylaşmışlar sırayla dene bakalım sonuçları dönüş yaparsan yaşayan diğer insanlarda görsün.

TIKLA

Epic bedava dağıttığında sunucular sorun yaşamıştı. O zamandan kalma bir çözüm olsa da deneyin.

Sorunu çözdün mü hocam?

Cevap yazamadım hocam affedin sorun aslında basitmiş, keşke boşuna konu açmasaymışım. Rockstar Launcher'ı sildim, ardından GTA V'i çalıştırdım. Rockstar Launcher'ı baştan kurdu ve hata düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…