Epic Games'teki GTA V Ödüllerini Steam Hesabına Aktarma

Mylia

Hectopat
Selamlar. Malum dün Epic Games GTA 5 Premium Edition'ı bedava dağıttı. Ben zaten daha önce Steam üzerinden almış aktif bir şekilde oynamaktayım. Şimdi sorum şu; oyunu Steam'den de açsak, Epic'den de açsak illaki Rockstar Games Launcer'dan açıyor. Oyunu Epic üzerinden indirip hesabıma giriş yapsam Premium Edition'da verilen ödüller mevcut karakterime yüklenir mi? Açıkçası sadece ödülleri alıp sonra tekrardan Steam'e geçmeyi planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Malum dün Epic Games GTA 5 Premium Edition'ı bedava dağıttı. Ben zaten daha önce Steam üzerinden almış aktif bir şekilde oynamaktayım. Şimdi sorum şu; oyunu Steam'den de açsak, Epic'den de açsak illaki Rockstar Games Launcer'dan açıyor. Oyunu Epic üzerinden indirip hesabıma giriş yapsam Premium Edition'da verilen ödüller mevcut karakterime yüklenir mi? Açıkçası sadece ödülleri alıp sonra tekrardan Steam'e geçmeyi planlıyorum.
Hayır olacağını sanmıyorum.

Selamlar. Malum dün Epic Games GTA 5 Premium Edition'ı bedava dağıttı. Ben zaten daha önce Steam üzerinden almış aktif bir şekilde oynamaktayım. Şimdi sorum şu; oyunu Steam'den de açsak, Epic'den de açsak illaki Rockstar Games Launcer'dan açıyor. Oyunu epic üzerinden indirip hesabıma giriş yapsam Premium Edition'da verilen ödüller mevcut karakterime yüklenir mi? Açıkçası sadece ödülleri alıp sonra tekrardan Steam'e geçmeyi planlıyorum.

Merhabalar. Ben Steam ile indirdiğim Grand Theft Auto 5'şin dosyalarını kesip Epic Games'in GTA 5'şin klasörünün olduğu yere yapıştırdım. Epic Games dosya doğrulamasını tamamlayınca Epic Games ile oyunu başlatıp daha önceden Steam ile oluşturduğum Social Club hesabıyla girdim. Hesap bağlamayı tamamlayınca 1 Social Club hesabım hem Epic Games'e bağlanmış oldu hem de Steam'e bağlandı ve Online'ye girince (hala 1 milyon dolar gelmedi)Criminal Enterprise Starter Pack aktif olmasıyla ilgili mesaj geldi ve Criminal Enterprise Starter Pack'teki her şeyi alabildim bir nevi bedavaya geldi Steam'de satın alındı olarak görünmemekte fakat hesaba geliyor Criminal Enterprise Starter Pack'teki her şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı