Epic Games'ten 120 TL oyun önerisi

TheWolf0801

Centipat
Daha fazla  
RAM
8GB
SSD veya HDD modeli
AddLink 256GB SSD
Ekran kartı
GTX 980 Ti
Anakart
H61
İşlemci
i7-3770 3.40 GHz
Merhaba. Epic Games'te oyun arıyorum. Dediğim gibi 0-120TL civarı oyunlar söylerseniz sevinirim. Bir sorum daha olacaktı. Acaba Mordhau ve Chivarly 2 arasında çok fark var mı? Yani bende Mordahu var, Chivarly 2 almaya değer mi?

Hades pek tarzım değil. Watch Dogs Legion sizce 40 TL'ye değer mi?
Değer. AAA oyun bulmak imkansız 40 liraya, Legion'u çok oynamadım ama Watch Dogs 2'de 100 saatim var 2 kere her şeyiyle bitirdim oyunu ve şu an tekrar başlamayı düşünüyorum, 2'ye yakın bile olsa 40 lira eder Legion.

Değer. AAA oyun bulmak imkansız 40 liraya, Legion'u çok oynamadım ama Watch Dogs 2'de 100 saatim var 2 kere her şeyiyle bitirdim oyunu ve şu an tekrar başlamayı düşünüyorum, 2'ye yakın bile olsa 40 lira eder Legion.

Aslında ben Watch Dogs serisinden hiç oynamadım 40 TL'ye güzel olabilir. Peki kalan paraya önerebileceğiniz bir oyun var mı?

SIzce BF2042 alınır mı? 95 TL'ye?

Kesinlikle bende 2. Oyunu daha çok sevdim legion a göre ama nedense 1 e baslamak hiç içimden gelmedi indirmedim bile.

Kesinlikle bende 2. Oyunu daha çok sevdim legion a göre ama nedense 1 e baslamak hiç içimden gelmedi indirmedim bile.
Aynısı. 2'nin neşeli atmosferi, San Francisco ve sandbox tarzı görevleri varken 1'deki karanlık Chicago ve Batman gibi gezen ama bir Joker'i olmadığı için boş hissettiren Aiden Pearce'ına dönmek gelmiyor içimden.

Aslında ben Watch Dogs serisinden hiç oynamadım 40 TL'ye güzel olabilir. Peki kalan paraya önerebileceğiniz bir oyun var mı?

SIzce BF2042 alınır mı? 95 TL'ye?
Bana değmez gibi geliyor 2042'ye 95 TL ama online oyun oynarım diyorsanız çok iyi fiyat, sizin sevdiğiniz türlere bağlı tamamen.

Aynısı. 2'nin neşeli atmosferi, San Francisco ve sandbox tarzı görevleri varken 1'deki karanlık Chicago ve Batman gibi gezen ama bir Joker'i olmadığı için boş hissettiren Aiden Pearce'ına dönmek gelmiyor içimden.

Bana değmez gibi geliyor 2042'ye 95 TL ama Online oyun oynarım diyorsanız çok iyi fiyat, sizin sevdiğiniz türlere bağlı tamamen.

Peki o fiyata başka hangi oyunu önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı