Epic Games'ten alınan Europa universals 4 Steam kütüphanesine aktarılabilir mi?

kolauznero

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bugün Epic Games'in bedava verdiği Europa universals 4 aldım ve maalesef Epic Games'te Steam'daki gibi modlar ve senaryoları oynayamıyoruz. Acaba Epic Games kütüphanemizde bulunan Europa universals 4'ü Steam kütüphanemize aktarabilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmiyorum hocam hiç denemedim ama böyle bir yöntem olduğunu biliyorum sadece.
Benim bu özelliği kullandığım dönemlerde Steam'in oynama süresi, Cloud, Topluluk, Başarımlar vb. hiçbir özelliği kullanılmıyordu. Dediğim gibi sadece o oyunu sanki Steam'den satın alıp oynuyormuşsun gibi gözüküyordu. Hatta biri profilinden oyunlar sekmesine baktığında bile gözükmüyordu oyun.

Ne kadar oynadığımız kütüphanede gözükür mü?
Benim kullandığım dönemlerde gözükmüyordu. Şu an Steam dışı yüklü bir oyunum da yok. Sizin Steam dışı yüklü bir oyununuz varsa deneyip söyleyebilirsiniz hocam.

Benim bu özelliği kullandığım dönemlerde Steam'in oynama süresi, Cloud, Topluluk, Başarımlar vb. hiçbir özelliği kullanılmıyordu. Dediğim gibi sadece o oyunu sanki Steam'den satın alıp oynuyormuşsun gibi gözüküyordu. Hatta biri profilinden oyunlar sekmesine baktığında bile gözükmüyordu oyun.

Benim kullandığım dönemlerde gözükmüyordu. Şu an Steam dışı yüklü bir oyunum da yok. Sizin Steam dışı yüklü bir oyununuz varsa deneyip söyleyebilirsiniz hocam.
EU4'ü yükleyeceğim şimdi hocam.Steam'e taşıyıp söyleyeyim.

Hocam EU4'ü atmaya çalıştım Steam'e fakat çok zararlı hata diye bir hata verdi.Ama EU4 başlatıcısı Paradox Launcher'i atabildim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı