Epic Games'ten alınan oyunlar GFN'de çalışır mı?

Şu anda satın alacağım ama indirim kodu falan var mı? Nerede bulabilirim kupon falan tanımlanıyor diyenleri forumda görmüştüm.

Edt: Kontrol ettim 199TL üstü geçerliymiş aktif olarak 124.5TL

124.5TL verilir değilmi?
Hocam alınır 80 TL'lik sevdiğiniz bi oyunuda ekleyip 2 oyunu 150 TL'ye alabilrsiniz.

Epic Games'ten Cyberpunk 2077 alsam GFN'de oynayabilir miyim? Aynı şekilde buglar Cyberpunk'u bitirmeye engel midir? Çünkü bir aralar öyle bir durum görmüştüm.

Daha dün Cyberpunk 2077 aldım Epic Games'ten GeForce NOW'dan oynamak için. Şu an çatır çatır çalışıyor benim GT1030'lu sistemimde.

Hocam ben de GFN'den oynamaya başladım fakat FPS çok düşük sizde sorun var mıydı?

Işın Izleme'yi açtıktan sonra altındaki 2 ayarı kapatarak çözdüm çünkü o ayarın 1 tanesi 3070 ve 4070 üstünde daha iyi çalışması için yapılmış GFN'de RTX2080 kart yamuluyor tabii 15-30FPS alıyorsun bahsettiğim ayarların açıklamasında yazıyor zaten.

Işın Izleme'yi açtıktan sonra altındaki 2 ayarı kapatarak çözdüm çünkü o ayarın 1 tanesi 3070 ve 4070 üstünde daha iyi çalışması için yapılmış GFN'de RTX2080 kart yamuluyor tabii 15-30FPS alıyorsun bahsettiğim ayarların açıklamasında yazıyor zaten.
Evet hocam sorun çözüldü teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı