Epic Games'ten Rocket League açılmıyor

Cihat Onat

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktaki gibi Rocket League'e Epic Games'den girmeye çalışıyorum açılıyor altta ikon gözüküyor hatta oyunun sesleri de geliyor ama görüntü yok.

Belgeler\My Games\Rocket League klasörünü yedekleyin sonra Rocket League klasörünü silip deneyin.

Kanka hepsini denedim. Yedekledim, OneDrive sildim. Yok, olmuyor bir türlü. Ekran gelmiyor. Ekran kartım, işlemcime bağlı bakıyorum, yazılım güncel. Şimdi rapor da paylaşacağım.

Rapor: Logfile.rar

Kanka hepsini denedim yedekledim OneDrive sildim yok olmuyor bir türlü ekran gelmiyor ek ran kartım işlemcime bağlı bakıyorum yazılım güncel şimdi raporda paylaşacağım

Rapor: Logfile.rar

@Bora Dere hocam kusura bakma da bir göz gezdirdim, diğer arkadaşlara yardımcı olmuşsun. Bana da biraz vaktini ayırabilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
OneDrive'ı tam silememişsiniz galiba, oyun hala orada dosya arıyor ve bulamıyor çünkü.

Şöyle yapalım. C:\Users\cihat\OneDrive\Belgeler\My Games\Rocket League klasörünü tamamen silin. Sonra OneDrive'ı şu rehbere göre kaldırın, konudaki uyarıya dikkat edin:

Sonra sistemi bi' yeniden başlatıp oyunu tekrar açmayı deneyin. Yine açılmazsa yeni bir rapor alıp paylaşın.

OneDrive'ı tam silememişsiniz galiba, oyun hala orada dosya arıyor ve bulamıyor çünkü.

Şöyle yapalım. C:\Users\cihat\OneDrive\Belgeler\My Games\Rocket League klasörünü tamamen silin. Sonra OneDrive'ı şu rehbere göre kaldırın, konudaki uyarıya dikkat edin:

Sonra sistemi bi' yeniden başlatıp oyunu tekrar açmayı deneyin. Yine açılmazsa yeni bir rapor alıp paylaşın.

Hocam dediklerinizi harfiyen yaptım ve gene aynı hataala karşılaşmaya başladım. Dediğim gibi oyuna giriyor, icon altta gözüküyor, bir süre sonra da oyunun sesi geliyor ama görüntüsü yok. Acaba ekran kartımın olmadığı için mi oynayamıyorum? Yaklaşık 1 sene önce falan oynayabilmiştim ama neyse.

Rapor: Logfile2.rar

Hocam dediklerinizi harfiyen yaptım ve gene aynı hatayala karşılaşmaya başladım dediğim gibi oyuna giriyor icon altta gözüküyor bir süre sornada oyunun sesi geliyor ama görüntüsü yok acaba ekran kartımın olmadığı içinmi oynayamıyorum yaklaşık 1 sene önce falan oynayabilmiştim ama neyse

Rapor: Logfile2.rar

Galiba ekran kartım olmadığından ötürü yaşadığım bir sorun. Çok büyük bir kayıp değil. En kötü oyunu siler oynamam. Ne olabilir ki? Bir oyun sonuçta.

Son olarak söylüyorum, yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim. Oyunu sildim, sizi de uğraştırdım. Kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı