Epic Store kütüphanede oyunlar gözükmüyor

TENSES

Kilopat
Herkes gibi bugün GTA 5'i almak için Epic Store'a girdim. GTA 5'i kütüphaneme ekledim, gözüküyordu. Daha sonra Witcher 3'ün 22 TL olduğunu görünce onu da satın aldım. O ara uygulama portekizceydi (otomatik öyle açıldı, ben yapmadım). Satın alma işlemim tamamlandıktan sonra kütüphanemde gözükmüyordu ama Witcher'ın sayfasına girince kütüphanende yazıyordu. Birkaç kere gir çık yaptım uygulamaya, daha sonra GTA 5'de kayboldu. GTA 5'in sayfasına girince de satın alma butonunda kullanılamaz yazıyor. Bunu nasıl çözebilirim? Hadi GTA 5 neyse de Witcher'a para verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazmadan önce bir kaç kere yaptım olmadı sonra buraya yazdım. 20 dk sonra filan kendiliğinden düzeldi. Teşekkürler.
GTA'nın abartılı popüleritesi ve kendini akıllı zanneden çoluk çocuk tonla hesap açıp 5-10 tane GTA aldığı için sunucularda sorun var. Buraya bile konu açmışlar kaç tane GTA aldınız diye.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı