Çözüldü Epic Store'a Girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

furkan3318

Kilopat
Daha fazla  
Böyle bir sorunum var. Açılmıyor. Sayfa aşağıya doğru devam ediyor. Çözümü bilen var mı? Sayfalar yüklenmiyor.
gfadfa.PNG

Ek olarak site de yüklenmiyor.
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Epic Games'in kurulu olduğu diske girin (C , D) > Kullanıcılar > (Kullanıcı Adınız) > Görünüm sekmesinden "Gizli Öğeler" kutucuğunu işaretleyin > AppData > Local > EpicGamesLauncher > Saved > webcache > klasörün içindeki her şeyi silin ve Epic Games Launcher'ı başlatın. Sorununuz çözülmezse Epic Games Support'a gidip şikayetinizi iletebilirsiniz.
Epic Games'in kurulu olduğu diske girin (C , D) > Kullanıcılar > (Kullanıcı Adınız) > Görünüm sekmesinden "Gizli Öğeler" kutucuğunu işaretleyin > AppData > Local > EpicGamesLauncher > Saved > webcache > klasörün içindeki her şeyi silin ve Epic Games Launcher'ı başlatın. Sorununuz çözülmezse Epic Games Support'a gidip şikayetinizi iletebilirsiniz.

Çözüm
Çözülmedi ve Support'a giremiyorum. Site de açılmıyor.
NOT: Sorunu çözdüm dediğiniz dizini ve birkaç dizini daha sildikten sonra denetim masasından onar seçeneğini yaptım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı