Epic ve Steam indirimlerinde neler aldınız?

Epic'den ac valhalla. Steam'den forza 4, ac unity, gta 4 aldım. Bide daha ac odyssey ya da ac origin almayı düşünüyorum. Seriyi fullemeyi istiyorum

Epic Cyberpunk, Star Wars Jedi.
Epic cyber punk, starwars jedi

Steam'de de 67 ₺ gibi bir şeydi hocam ama Gold değil, Gold Edition o kadar önemli mi?

Steam'den RDR 2 aldım sonunda ve Bannerlord aldım astrooner falan gibi oyunlar da aldım bu indirim toplam Steam'den 36 oyun aldım arkadaş ekleyip oyun oynamak istiyorsanız arkadaş kodumu atayım beraber oyun gireriz.

Steam
Divinity Original Sin 2,
Eastshade,
The Last Campfire,
A.C Syndicate,
A.C Rogue,
Stardew Valley,
Disco Elysium.

Epic
Bedava verilen oyunlar.

Bu arada Divinity Original Sin 2 ile şu an aşk yaşıyoruz.

Benim aldıklarım.

Zombie army trilogy.
Dirt 4
Far Cry 2
Call of Duty: Modern Warfare Remastered.
Call of Duty ww2.
Call of Duty Black Ops 3
Ready or not.
Mmortals fenyx rising.
Mafia 3

Far Cry 6 alacağım 60TL indirim kuponum var.

Far Cry 6 alacağım 60TL indirim kuponum var.
Hocam ben de far cry 6 almak istiyorum ama çok kararsız kaldım. Tüm yorumlar incelemeler çok olumsuz özellikle Dost Kayaoğlu'nun incelemesi oyundan soğuttu beni. O fiyata değer mi bilemiyorum hâlen.

Hocam ben de Far Cry 6 almak istiyorum ama çok kararsız kaldım. Tüm yorumlar incelemeler çok olumsuz özellikle Dost Kayaoğlu'nun incelemesi oyundan soğuttu beni. O fiyata değer mi bilemiyorum hâlen.

Şuna Epic'te 174 TL, 60 TL de inidirm kuponu var bence alınabilir. 114'TL'ye gelmiş olacak YouTube'da oynanış videoları var ben inceleme videosuna bakıp almıyorum YouTube'daki oynanış videolarına bakarak alacaksam alıyorum insanların kişisel yorumları beni ilgilendirmiyor.

Steam'den Fallout 76 aldım. Epic Games'den Valhalla ve WD Legion alasım var.
Eğer "Tüm oyunlarını oynadım, Legion'u da oynayacağım." gibi bir takıntın yoksa alma.
Çünkü değmiyor, ben aldım.
Bug dolu WD2 bile daha zevkli geliyor.
Tabii zevkler ve renkler tartışılmaz ancak birçok oyuncunun yorumu bu şekilde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…