Epic'deki Star Wars: Battlefront 2 GeForce NOW'da Origins üzerinden oynanabilir mi?

mehmet_macal

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bildiğiniz üzere GeForce NOW'a Star Wars: Battlefront 2 geldi ama sadece Steam ve Origins hesabı ile giriş var. Star Wars: Battlefront 2 oyununu ben Epic'den ücretsiz almıştım acaba Origins hesabıyla giriş yapsam Epic'deki Star Wars: Battlefront 2 oyununu oynayabilir miyim?

@mehmet_macal EA Play alabilirsin. 30 TL'ye aylık abonelik alabilirsin. Ben aldım ama Battlefront 2'yi hiç sevemedim. Jedi Fallen Order'dan sonra bunu oynayınca attan indim eşeğe bindime döndüm. Hikaye moduna biraz bakayım dedim. Ateş etmekten başka bir şey yapmadım yarım saat boyunca. Bıraktım, oynamadım. Şimdi de 10 saatlik deneme suresine sahip FIFA 22'yi oynuyorum.

Sadece Battlefront II için EA Play almak saçma hocam. Prime neredeyse tüm önemli EA oyunlarını bedavaya verdi zaten.
@mehmet_macal EA Play alabilirsin. 30 TL'ye aylık abonelik alabilirsin. Ben aldım ama Battlefront 2'yi hiç sevemedim. Jedi Fallen Order'dan sonra bunu oynayınca attan indim eşeğe bindime döndüm. Hikaye moduna biraz bakayım dedim. Ateş etmekten başka bir şey yapmadım yarım saat boyunca. Bıraktım, oynamadım. Şimdi de 10 saatlik deneme suresine sahip FIFA 22'yi oynuyorum.

Sadece Battlefront II için EA Play almak saçma hocam. Prime neredeyse tüm önemli EA oyunlarını bedavaya verdi zaten.
Yok hocam. BF 2 için almadım sadece. Amacım Jedi Fallen Order'ı oynamaktı. Bunun yanında NFS: Heat'a da baktım biraz. FIFA 22'yi de 10 saat oynadım. Süresiz hali eklenirse yine satın alıp oynarım. 30 TL'ye değdi kısaca.

Geri
Yukarı