Epic'den Rocket League alana 60₺ kupon hediye!

18:00 itibarıyla oyun Epic Games'e eklendi. Oyunu kütüphanesine ekleyenler 79.99₺ üzeri alışverişlerde 60₺ indirim yapan kupona sahip olabiliyorlar, ücretsiz bir şekilde!

Epic Games'i indirin ve oyunun mağaza sayfasına girip "Yükle" butonuna basın ve siparişi onaylayın.

Sipariş verdiğiniz an kupon hesabınıza geliyor.

Peki Steam üzerinden satın alanların ayrıcalığı olacak mı, yoksa yine mi boş yere satın aldık?
@Emir M.

Peki Steam üzerinden satın alanların ayrıcalığı olacak mı, yoksa yine mi boş yere satın aldık?
@Emir M.

Bunlara ek olarak Legacy (Miras) durumuna yükseltileceksin.

RDR 2'nin türkçe yaması yok. Vardı ama teliften dolayı iptal edildi.
Ne kadar yer kapladığına gelirsek...
Bende 116 GB yer kaplıyor şuan. İndirirken 108 GB indirmişti.
Rdr 2'nin hikayesini anlayabilir miyim peki sizce ?

Bende Origins var sizce Odyssey almalı mıyım?
İkisinide oynadım Origins çok sevdim ama Odyssey gerçekten çok sıkıldım ha kuponla beraber 28 TL gibi bir fiyat verilir ama çok uzun soluklu bir oyun uzun soluklu olmasının temel sebebi sürekli bir yerlere gitmek zorunda kalman.

Origins çok sıkıcı, Odyssey zaten hikaye olarak Origins'in öncesinde geçiyor, fakat o hikayeyi bağlama bölümleri de DLC'de oluyor. 20₺'ye bence önce Odyssey'i al, sonraki indirimlerde Origins'i alırsın.

2 Kuponum var kuponla üstüne para vermeden oyun alabileceğimi zannedip hemen Epic Games Store gidip World War Z ve Rainbow Six siage almaya çalışan ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…