Çözüldü Epic'ten alınan FC 24 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

sinusalfa

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
ASUS RTX 4060TI
Anakart
ASUS prim b550
İşlemci
RYZEN 5 5600X
Epic'den FC 24 aldım 3 gündür bloglardaki YouTube'deki tüm çözümleri yapmama rağmen bir türlü oyuna giremiyorum. Şu hatayı alıyorum yardım edin.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    400,4 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu Epic'ten ve EA gamestin sil sonra (eğer ki başka oyunun yoksa) iki uygulamayı da sil ve bilgisayarıan CCleaner indirip kayıt defterini arat tüm sorunlar çözülene kadar devam et sorun çıkmayınca PC'yi yeniden başlat bir de öyle dene.
kral tek tek yaptım epicde oyunumda vardı silinmesine göz yumdum şimdi yeniden iniyor fc 24 inşallah olur olursa çok dua ederim sana

Oyunu Epic'ten ve EA gamestin sil sonra (eğer ki başka oyunun yoksa) iki uygulamayı da sil ve bilgisayarıan CCleaner indirip kayıt defterini arat tüm sorunlar çözülene kadar devam et sorun çıkmayınca PC'yi yeniden başlat bir de öyle dene.
splash ekranı geldi sonra ea play e geri attı ve bu hatayı verdi

Dosya Ekleri

• unkown error.PNG
    unkown error.PNG
    1,4 MB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Ea gamesten rastgele bir oyun indirip dener misin?
Eskiden nfs heat vardı sorunsuz oynuyordum da silmiştim şuan bf4 indiriyorum inince döneceğim sana kral bide şeyi söylicem benim ea app denetim masası program kaldırda revo da fln gözükmüyodu bu cleanledikten sonra fln şuan ilk kez görünmeye başladı

Eskiden nfs heat vardı sorunsuz oynuyordum da silmiştim şuan bf4 indiriyorum inince döneceğim sana kral bide şeyi söylicem benim ea app denetim masası program kaldırda revo da fln gözükmüyodu bu cleanledikten sonra fln şuan ilk kez görünmeye başladı
bide windows 10 um korsandı acaba onla alakalı bir şey mi diye w11 yaptım gene aynı sorun şuan w10 a geri döndürdüm bir dfe eskide gamepass le sorunsuz fifa 23 oynadım ama sonrasında bi dönem korsan fifa 23 oynadım ama herşeyini kaldırdım onunda

Eskiden NFS Heat vardı sorunsuz oynuyordum da silmiştim şu an BF4 indiriyorum inince döneceğim sana kral bir de şeyi söyleyeceğim benim EA App Denetim Masası program kaldırda Revo da falan gözükmüyordu bu cleanledikten sonra falan şu an ilk kez görünmeye başladı

Bir de Windows 10'um korsandı acaba onunla alakalı bir şey mi diye W11 yaptım gene aynı sorun şu an Windows 10'a geri döndürdüm bir dfe eskide Game Pass'le sorunsuz FIFA 23 oynadım ama sonrasında bir dönem korsan FIFA 23 oynadım ama her şeyini kaldırdım onunda

Alakası yok onlarla BF deneyip dönüş yaparsan sevinirim

@sinusalfa hocam sonuç nedir?

Son düzenleme:
Repair mi oluyor neyse işte onu yap.

Hocam onu binlerce defa yaptım ama senin için bir daha yapayım.

Hocam onu binlerce defa yaptım ama senin için bir daha yapayım.

Aynı gene hocam.

Dostlarım kesin çözüm format. Çoğu kişi beim gibi günlerce her yolu denemiş açamamış ama hepsi formatla açabilmiş ben de formatla çok şükür açabildim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı