Epin satın almak için 3D Secure içermeyen site önerisi

yvessaint

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim kartımda herkeste olduğu gibi 3D Secure var ama telefonum bakıma gittiği için hem o telefona gelen kodu alamıyorum aynı şekil herhangi bir şekilde çoğu siteden alım yapamıyorum. İlaveten yayın açıyorum ve tüm siteler 3D koruması olmayan kartları desteklemiyor, herhangi bir 3D koruma içermeyen site biliyor musunuz? Epin satın almak için. Eğer bilginiz varsa cevaplarsanız teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonu SIM kart ile beraber göndermediğinizi düşünüyorum. Geçici olarak annenizin, babanızın, abinizin, ablanızın, arkadaşınızın artık her kim ise bir yakınınızın telefonuna 5 dk takıp halledip geri çıkarabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, benim kartımda herkeste olduğu gibi 3D Secure var ama telefonum bakıma gittiği için hem o telefona gelen kodu alamıyorum aynı şekil herhangi bir şekilde çoğu siteden alım yapamıyorum. İlaveten yayın açıyorum ve tüm siteler 3D koruması olmayan kartları desteklemiyor, herhangi bir 3D koruma içermeyen site biliyor musunuz? Epin satın almak için. Eğer bilginiz varsa cevaplarsanız teşekkür ederim.

Çalıntı CC olayı düşünüyorum bende.

Lütfen böyle konular açmayın ve çözüm yollarını kimse ile paylaşmayın. Bu hırsızlığı kolaylaştırıyor.
Açıkcası ben sizin kötü bir maksadınız olduğundan şübheleniyorum. Forum için de yeni bir hesap açmışsınız. Kimseye iftira atmak istemem gene de. Eğer böyle bir niyetiniz varsa lütfen vazgeçin.

Lütfen böyle konular açmayın ve çözüm yollarını kimse ile paylaşmayın. Bu hırsızlığı kolaylaştırıyor.
Açıkçası ben sizin kötü bir maksadınız olduğundan şübheleniyorum. Forum için de yeni bir hesap açmışsınız. Kimseye iftira atmak istemem gene de. Eğer böyle bir niyetiniz varsa lütfen vazgeçin.

Yok yani ne alaka gram anlamadım ben zaten dediğin şeyin cevabını aramak istesem böyle bir yerde forum açmam değil mi?

@justblack hocamın dediği gibi konuda illegallik sezdim bende. Fakat yine de iftira atmak istemiyorum bundan dolayı birkaç gün bekleyin telefonunuz geldiğinde işinizi halledersiniz.

Yok yani ne alaka gram anlamadım ben zaten dediğin şeyin cevabını aramak istesem böyle bir yerde forum açmam değil mi?

Hocam CC olayları son aylarda aşırı fazlalaştı bundan dolayı böyle bir şey dememiz çok normal değil mi?

Geri
Yukarı