Epinz.net sitesi neden ucuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

wertyu

Decapat
Daha fazla  
Epinz.net sitesinden 6 aylık Apple Music kodu aldım. 50 TL ödedim ve anında geldi ama neden bu kadar ucuz olduğunu anlamadım. Aylık 39 TL değil mi, nasıl kâr ediyorlar?
Canlı desteğe sorduğumda stokumuz çok sayıda var dedi.

Epinz.net sitesinden 6 aylık Apple Music kodu aldım. 50 TL ödedim ve anında geldi ama neden bu kadar ucuz olduğunu anlamadım. Aylık 39 TL değil mi, nasıl kâr ediyorlar?

Ben şirketler ile anlaşıyorlar diye biliyorum.

Çalıntı kredi kartları ile alıp satmaya çalışıyor olabilirler, site çok yavan geldi kesinlikle güven vermiyor.

Hesap mı veriyorlar tam olarak nasıl satış yapıyorlar?

Ben şirketler ile anlaşıyorlar diye biliyorum.

Apple'la 6 aylık Apple müziği 50 TL'ye satabilmek için anlaşmış olabilme ihtimali %0'ın altında değil mi hocam sizce de :)

Hesap mı veriyorlar tam olarak nasıl satış yapıyorlar?

Apple'la 6 aylık Apple müziği 50 TL'ye satabilmek için anlaşmış olabilme ihtimali %0'ın altında değil mi hocam sizce de :)

Kod olarak verdiler Amazon'dan etkinleştirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Baktım biraz belli şartı sağlayan bazı kullanıcılara ücretsiz verilmiş 6 aylık bir kod varmış, onu satıyor da olabilirler hakka girmeyeyim.

Kod olarak verdiler Amazon'dan etkinleştirdim.

Anladım o zaman sorun yok, hesap verirlerse çalıntı diyecektim. Ama kodları yukarıdaki arkadaşımızın dediği gibi ya çok uygun indirim dönemlerinde ya da ücretsiz kampanyalarda alıp satıyor olabilirler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı