Epson L3150 vs L805

LifeOraa

Centipat
Tshirt için baskı işine girmeyi planlıyorum süblimasyon baskı için alacağım. Elimde L3150 var fakat çok kalitesiz ve pixelli çıkarıyor. L805 modellerini 6 renkli olduğu için tercih etmek istedim ama bu işlerle uğraşan bir abi bana 4 renkle 6 rengin arasında yani L3150 ile L805 arasında hiçbir fark olmadığını baskı kafalarının zaten aynı oldugunu söyledi. Bu ikisi arasında gerçekten fark var mıdır? Önerebileceğiniz 10000 TL'ye kadar bütçe ile (çok hafif daha çıkabilir) alınabilecek yazıcı önerebilirsiniz 6 renk tercihimdir beyaz renk zorunluluğu yok onun için bir matbaaa ile anlaştık iyi sosyaller.

Tshirt için baskı işine girmeyi planlıyorum süblimasyon baskı için alacağım. Elimde L3150 var fakat çok kalitesiz ve pixelli çıkarıyor. L805 modellerini 6 renkli olduğu için tercih etmek istedim ama bu işlerle uğraşan bir abi bana 4 renkle 6 rengin arasında yani L3150 ile L805 arasında hiçbir fark olmadığını baskı kafalarının zaten aynı oldugunu söyledi. Bu ikisi arasında gerçekten fark var mıdır? Önerebileceğiniz 10000 TL'ye kadar bütçe ile (çok hafif daha çıkabilir) alınabilecek yazıcı önerebilirsiniz 6 renk tercihimdir beyaz renk zorunluluğu yok onun için bir matbaaa ile anlaştık iyi sosyaller.
L805 altı renkli ve L3150 ile kafaları aynı değil. Birinde 4 çıkış diğerinde 6 adet mevcut. L805 de açık kırmızı ve mavi var fotoğraf stüdyolarının çoğu bu cihazlardan kullanıyorlar. Sublimasyon kullanacaksanız yazıcıyı günlük kullanmaya özen gösterin orijinal mürekkep olmadığı için baskı kafaları çabuk tıkanabilir. 6 renkli alabileceğiniz en iyi cihaz bence L805.

L805 altı renkli ve L3150 ile kafaları aynı değil. Birinde 4 çıkış diğerinde 6 adet mevcut. L805 de açık kırmızı ve mavi var fotoğraf stüdyolarının çoğu bu cihazlardan kullanıyorlar. Sublimasyon kullanacaksanız yazıcıyı günlük kullanmaya özen gösterin orijinal mürekkep olmadığı için baskı kafaları çabuk tıkanabilir. 6 renkli alabileceğiniz en iyi cihaz bence l805.

Cevap için teşekkürler.

Geri
Yukarı