Epson L3156 ile Epson L3151 arasındaki fark nedir?

mertlev

Hectopat
Epson L3160 alacaktım stoğu bitti stok olan yerlerde fazla pahalı satıyor. Yazdığım modellerin özellikleri birebir aynı duruyor farkı nedir?
Ya da HP inkjet 515 alıp geçeyim mi?

Son düzenleme:
Bahsi geçen Epson cihazlar birebir aynı denebilir. Ben de ilk çıktığından beri sorguluyorum, emin olun. Amaç sanırım renk farklılığı olsun istenmiş o kadar.

Bahsi geçen Epson cihazlar birebir aynı denebilir. Ben de ilk çıktığından beri sorguluyorum, emin olun. Amaç sanırım renk farklılığı olsun istenmiş o kadar.

Cevap veren herkese teşekkür ediyorum iki model arasında fazla fark göremedim bu yüzden L3160 modeli sipariş ettim fakat stok kalmadığı için sipariş iptal edildi.
Bu yüzden rengi sebebiyle L3156 beyaz modeli tercih ettim kargoda şu anda umarım memnun kalırım.

Sadece renkleri farklı L3151 ile L3156 modellerinin, aralarında fark yok. Evde L3160 kullanıyorum, yazıcılar tamamen fiziksel özelliğe sahip. L3160'ın paneli olması sebebiyle, ekstradan WiFi ağ bilgilerini konfigüre edebiliyorsunuz. Belki L3151/L3156'da web paneline girip ayarlıyor olabilirsiniz. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı