Epttavm rezilliği!

Adult Çitler

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Antrenör
Ağır konuşmamak için kendimi öyle bir tutuyorum ki. Babam bir ürün beğenmiş fiyatı da uygun diye alalım dedi. Babamın da teknolojiyle arası pek yoktur hiçte sevmez internetten alışverişi. Her neyse açtım siteyi bilgileri girdikten sonra sipariş oluşturulamadı diye uyarı verdi. Bankaya bir girdim parayı çekmiş. Siteye girince sipariş oluşmamış gözüküyor. Aradım açmıyorlar. Babamla papaz olduk evde sen becerememişsindir falan diyor çıldıracağım sinirden. Trendyol falan varken neden oradan alalım demiştim devletin sitesi daha güvenlidir dedi. İnternetten araştırdım yaşadığım sorunu yaşayan bir sürü insan var. Nerelere başvurmam veya ne yapmam gerekiyor bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüketici Hakem Heyetine aktarın durumu, ancak onun öncesinde yazılı olarak ePTTAVM talep sistemi veya email adreslerine durumu izah edip dönüş bekleyin, olumsuz bir dönüş gelirse veya hiçbir dönüş alamazsanız o zaman THH ile iletişime geçin ki dönüş alamadığınızı gördüklerinde süreç daha sağlam ilerler.

Konu ile ilgili aynı zamanda bankanızdan harcama itirazı yapabilirsiniz, ancak bu işlem hemen gerçekleşmez yanlış hatırlamıyorsam harcama itirazları için yasal süre 180 gün olması gerekiyor.

Geri
Yukarı