Eray Türkay'dan cevap istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam gavurun dili kullanılır mı? Türk bir dil bekliyoruz. Hatta aklıma bir şey geldi bile :D

yaz.bakayim("Selamlar Dünya");
%100 Türkçe, çalışmama ihtimali %0.
Screenshot 2021-06-14 142339.png

Olayın geçmişi hakkında bir bilgim yok ama forumdan çıkan böylesi başarılı, AIDA 64 gibi piyasada bilinen programlarla yarışabilecek bir programın böyle basit şeylerle atılıp tutulmasında geliştiricisine karşı nefret yattığını düşünüyorum.
Kanıt burada hala iftira diyorlar.
Kandırılmayi çok seviyorsunuz sanirim.

Hani insanca gelseler yorum yazsalar başımın üstünde yeri var ikisinin. Ancak karalama ile bir şey değişmez. Hani canımı falan sıkıyorsun sanma. Umurumda bile değil. Çoktan geçtik buraları.
Hocam siz boş verin kendi önünüze bakın. Gayet güzel şeyler yapıyorsunuz ve forumda bu işten ciddi anlamda anlayan kişiler sizin yaptıklarınızı biliyor zaten.

Adam utanmasa Eray Türkay C# kullanıp program yapmış. Kendi dilini üretmeden yerli olmaz diyecek duruma gelmiş. Nasıl bu kadar kin kapmış onu anlamadım.

Madem o kadar kolay bir şey aynısını yapın. Eray hocamın burada emeği var emeği. Lütfen oturduğumuz yerden başkalarına laf atıp durmayalım, ne biz gelişiriz böyle yaparak, ne forum gelişir, ne toplum gelişir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı