Erdoğan Twitter biyografisinden "Türkiye Cumhuriyeti" ifadesini kaldırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin tatlış devletinin sınırları içerisinde "darbe" kelimesi ağza alınamaz öyle mi? 🤣 public olsa ağzının payını verirdim de buradan iki çift lafıma değmezsin. Sözde mağduriyetinle sana başarılar.

Darbe kelimesini ağzına alabilirsin ama darbeyi savunamazsın keşke darbe olsa gibi ithamlarda bulunamazsın.

1685705799544.png

Kürt siyasi hareketinin türkiyelileşme kanadıydı :D
Yazık ya muhatap olduğum kişiye bak ya. Başkan aponun heykelini dikmek için yemin eden. Öcalan ile hapishaneye gidip görüştükten sonra tüm televizyon kanallarında sayın öcalan beni drogbaya benzetti biliyor musunuz deyip her yerde güle güle anlatan. Bebek katili şerefsiz kahpenin yardakçısına Kürt siyasi hareketinin türkiyelileşme kanadıydı diyen bir adamla polemiğe giriyorum yazık bana da yazık.

Darbe kelimesini ağzına alabilirsin ama darbeyi savunamazsın keşke darbe olsa gibi ithamlarda bulunamazsın.
Niye? Fikir özgürlüğü nerede? Hiç sordun mu kendine bunları? Yoksa devlet babanın ettigi diktalar ile mutlu musun? Enes Kara'nın öldürülmesinden memnun musun? 6 yaşındaki çocuğun tarikat şeyhi ile evlendirilmesinden memnun musun? Ama yok. Devlet baba senin için daha kutsal sanırım. Bunları göremeyecek kadar kör olmuşsun. Devletin yarattığı bu korku ikliminden, insanlarin fikir belirtirken çekinerek hareket etmesinden faydalanarak yine devletin safhında yer almaktan mutluluk duyuyorsundur.

Kürt siyasi hareketinin türkiyelileşme kanadıydı :D
Yazık ya muhatap olduğum kişiye bak ya. Başkan aponun heykelini dikmek için yemin eden. Öcalan ile hapishaneye gidip görüştükten sonra tüm televizyon kanallarında sayın öcalan beni drogbaya benzetti biliyor musunuz deyip her yerde güle güle anlatan. Bebek katili şerefsiz kahpenin yardakçısına Kürt siyasi hareketinin türkiyelileşme kanadıydı diyen bir adamla polemiğe giriyorum yazık bana da yazık.
Bu şekilde kendini de rezil ediyorsun. En ufak argümanın yok ama profilimi stalklayıp güya açığımı arıyorsun. Bunlar açığım olsa zaten paylaşmazdım.

20 Ocak 2020: Türkiye Cumhurbaşkanı

Ne zaman Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı yazıyordu tam olarak? 7-8 farklı tarihe baktım bulamadım arşivden. Denk gelemedim heralde.
Her zaman öyle yazıyordu. Araştırmanı öneririm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı