Ergenlikte cinsel istek normal mi?

Masturbasyon da neyse o konulara girmiyim çok yaparsan bağımlı olursun dikkat et.
Evet amirim bu yorum

Günahtır derken neyden bahsediyorsunuz ? Kişi ne dini inancını paylaşmış ne de günah olup olmadığını sormuş bu konudaki fikrinizi kendinize saklamanız daha sağlıklı.
Tamam.

Hocam düşünmekten zaten sınav notlarım düştü.
Her sabah yapıp güne öyle başlarsan gün içinde pek aklına gelmez, gün içinde aklına gelince de akşam yapacağım diyerek ertele. Akşam olunca uyumadan önce yaparsın. Yani ben senin yaşlarındayken hep böyle yapmıştım.

Hocam video izleyip yapacağım. Öğrenmem lazım. Beceremiyorum. Hem evde hiç yalnız değilim ki.

Evet normal. Sizin yaşınıza yakın biri olarak söylüyorum: Ben de sizinle aynı şeyleri yaşadım. Bu da tabii ki ergenlikle alakalı bir durum.

Normal. Ama yine de nefsine hakim ol.

"Hahaha" diyen zeki arkadaşlarımız erken boşalma sorunlarının neyden kaynaklandığını bilmiyorlar heralde.
Biliyoruz kardeşim. Baskı altında mastürbasyon yapmaktan kaynaklanıyor. Mastürbasyon yapmaktan değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…