Erişilemeyen Google hesabını kurtarmak

uwutsahinn

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler dilerim,
Benim eski (Xiaomi) telefonumun ekranı kırıldığı için başka bir telefona geçmek zorunda kaldım. Google vesaire her şeyi giriş yaptıktan sonra bilgisayarımda böyle bir uyarı aldım ve artık Gmail hesabıma giriş sağlayamıyorum. Bunu nasıl çözebiliriz? Eski telefonun dokunmatiği kendi kendine tıkladığı için o dediği yerlere giremiyorum, umarım bir çözüm yolu vardır. Önemli bir mail hesabı.
Şimdiden teşekkür ederim.

1690365351117.png

1690365374884.png

Son düzenleyen: Moderatör:
ne kadar uzun süre
Ben 1.5 sene kadar beklemiştim

Merhaba iyi günler dilerim,
Benim eski (Xiaomi) telefonumun ekranı kırıldığı için başka bir telefona geçmek zorunda kaldım. Google vesaire her şeyi giriş yaptıktan sonra bilgisayarımda böyle bir uyarı aldım ve artık Gmail hesabıma giriş sağlayamıyorum. Bunu nasıl çözebiliriz? Eski telefonun dokunmatiği kendi kendine tıkladığı için o dediği yerlere giremiyorum, umarım bir çözüm yolu vardır. Önemli bir mail hesabı.
Şimdiden teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 1876993

Eki Görüntüle 1876994
Merhaba, maalesef telefonunuzun ekranının kırılması ve dokunmatiğinin çalışmaması nedeniyle Gmail hesabınıza giriş yapmakta zorlanıyorsunuz. Ancak endişelenmeyin, bu sorunu çözmek için bazı adımlar deneyebiliriz.

1. **Farklı Bir Cihaz veya Bilgisayar Deneyin:** Öncelikle başka bir cihaz veya bilgisayar kullanarak Gmail hesabınıza giriş yapmayı deneyin. Belki de dokunmatik ekranın çalışmadığı cihazınızda sorun olmadan oturum açabilirsiniz.

2. **Bilgisayardan Şifre Kurtarma Yöntemi:** Gmail hesabınıza giriş yapmaya çalışırken, "Şifrenizi mi unuttunuz?" veya "Şifrenizi mi unuttunuz?" gibi bir bağlantı görmelisiniz. Bu seçeneği seçerek şifrenizi kurtarma işlemini başlatın. E-posta veya telefon numarası gibi alternatif iletişim bilgileriniz varsa, şifrenizi sıfırlamak için bu bilgileri kullanabilirsiniz.

3. **Güvenlik Sorularını Yanıtlama:** Hesabınızda güvenlik soruları ayarladıysanız, bu soruları yanıtlamak da şifrenizi kurtarmada yardımcı olabilir.

4. **Güvenilir Cihazlar ve Yerler:** Eğer daha önce hesabınıza giriş yapmış olduğunuz güvenilir cihazlar veya yerler varsa, bu cihazlardan veya yerlerden oturum açma işlemini deneyin. Güvenilir cihazlar, oturum açma güvenliğinizi artırmak için kullanılabilecek önemli bir özelliktir.

5. **Google Hesap Kurtarma Sayfası:** Google hesap kurtarma sayfasını (Google Hesapları) ziyaret ederek adımları takip edin. Burada hesap kurtarma seçeneklerini göreceksiniz.

Eğer yukarıdaki yöntemlerle başarılı olamazsanız ve Gmail hesabınıza hala erişemezseniz, Google hesap kurtarma ekibiyle iletişime geçmeniz gerekebilir. Bu durumda, Google'ın hesap kurtarma süreciyle ilgili yardım talep etmek için destek sayfasını (Google Account Help) ziyaret edebilirsiniz. Maalesef, hesap güvenliği nedeniyle, Google'ın size doğrudan erişim sağlaması için biraz zaman alabilir, ancak sabırlı olmanız önemlidir.

Umarım sorununuzu çözmenize yardımcı olmuşumdur.

Geri
Yukarı