Erkek arkadaşa hediye önerisi

collinexx

Decapat
Merhaba, erkek arkadaşıma doğum günü için hediye almak istiyorum. Fakat sweat, saat vs gibi klasik hediyelerden istemiyorum. Marvel filmlerini, Harry Potter, Yüzüklerin Efendisi tarzı filmleri seviyor. Onlarla ilgili figür alsam çok mu basit kaçar? Arabaları da çok seviyor. Önceden araba aldığım için tekrar almak mantıklı mı bilemiyorum. Ya da çok hoş Ay'lı gece lambaları falan var. O tarz şeyler saçma mı olur? Fikir verirseniz sevinirim.

Merhaba, erkek arkadaşıma doğum günü için hediye almak istiyorum. Fakat sweat, saat vs gibi klasik hediyelerden istemiyorum. Marvel filmlerini, Harry Potter, Yüzüklerin Efendisi tarzı filmleri seviyor. Onlarla ilgili figür alsam çok mu basit kaçar? Arabaları da çok seviyor. Önceden araba aldığım için tekrar almak mantıklı mı bilemiyorum. Ya da çok hoş Ay'lı gece lambaları falan var. O tarz şeyler saçma mı olur? Fikir verirseniz sevinirim.
Bende yüzüklerin efendi severim bu alınsa çok sevinirdim.

Parayla ilgili bir şey söylememişsiniz ancak Marvel filmlerine gerçekten büyük bir ilgisinin olduğu düşüncesindeyseniz onun sevdiği bir figürün oyuncağı bile onu çok mutlu edebilir ancak figür daha mantıklı. Yani aranızdaki ilişkiyi kimse bilemediğinden sadece sizin dediklerinize bakarak bunları diyebiliyorum. Belki de çok resmi gibi bir ilişkiniz vardır ancak dediğim gibi sadece yazdıklarınıza bakarak figürün en mantıklı fikir olduğu düşüncesindeyim.

Tuttuğu takımın maçına bilet alıp beraber gidebilirsiniz hediye olarak.

Parayla ilgili bir şey söylememişsiniz ancak Marvel filmlerine gerçekten büyük bir ilgisinin olduğu düşüncesindeyseniz onun sevdiği bir figürün oyuncağı bile onu çok mutlu edebilir ancak figür daha mantıklı. Yani aranızdaki ilişkiyi kimse bilemediğinden sadece sizin dediklerinize bakarak bunları diyebiliyorum. Belki de çok resmi gibi bir ilişkiniz vardır ancak dediğim gibi sadece yazdıklarınıza bakarak figürün en mantıklı fikir olduğu düşüncesindeyim.
Resmi bir ilişkiden daha çok samimi, rahat bi ilişkimiz var. Birbirimizden bi çekingenliğimiz yok fakat maddiyat olarak en fazla 300 tl gibi bi bütçe ayırabilirim ve o fiyatlarda bulabildiğim ve aklıma gelen şeyler bunlar oldu.

Resmi bir ilişkiden daha çok samimi, rahat bir ilişkimiz var. Birbirimizden bir çekingenliğimiz yok fakat maddiyat olarak en fazla 300 TL gibi bir bütçe ayırabilirim ve o fiyatlarda bulabildiğim ve aklıma gelen şeyler bunlar oldu.

Herkesin zevkine göre farklı şeyler sever. Bazı insanlar klasik hediyelerden hoşlanırken, bazıları daha ilginç ve orijinal hediyeler ister. Araba seviyorsanız, onun için bir araba kürsüsü, bir otomobil kılavuzu veya bir araba oyunu alabilirsiniz. Ayrıca, onun için bir Yüzüklerin Efendisi veya Marvel filmleri temalı bir figür de seçebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı