Erkek giyim mağaza önerisi

Arkadaşlar ben kendime rahat bir şeyler arıyorum sweatshirt olur eşofman olur tişört olur Instagram'da baktım aldım fakat dolandırıldım :D güvenilir olan Instagram sayfaları var mı? Sizin de alışveriş yapıp memnun kaldığınız sayfalar varsa yazar mısınız?

Mavi ve kığılının kendi sitesinden alıyorum sıkıntı yok.

Arkadaşlar ben kendime rahat bir şeyler arıyorum sweatshirt olur eşofman olur tişört olur Instagram'da baktım aldım fakat dolandırıldım :D güvenilir olan Instagram sayfaları var mı? Sizin de alışveriş yapıp memnun kaldığınız sayfalar varsa yazar mısınız?

Boyner'de indirimler falan oluyor trendyola falan da bakabilirsiniz.

Üst giyimimi genelde KAFT'tan yapıyorum. Tasarımları çok ilgimi çekiyor ve malzemesi kaliteli.
Pantolon için yıllardır Mavi'ye giderim. Çok rahat ve uzun ömürlü pantolonları var.

Levis'ın polo yaka tişörtleri güzel oturuyor ve kaliteli. Ben outlet mağazaları saymazsak gittiğimde Zara, Mavi, Mudo, Under Armour, Tommy'e bakınıyorum. Yakınımdaki mağaza kontenjanı da çok yok, vakitsizlik de var tabii.

H&M'de kaliteli bir şey bulmak güç maalesef kesimlerini beğenmiyorum, ev için alıyorum genelde ürünlerini.

Kaft tarz olarak çok iyi fakat tişörtleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Güzel durmuyor, 3'lü çark muhabbetinde de bir tanesini yaslıyorlar gibi hissediyorum. Çantalarını kullandım bir dönem.

Uzun süredir adidas-nike mağazasına girmem, tarz olarak da puma daha kaliteli geliyor artık.
Ekstra bir bilgi vereyim rahat ayakkabı isteyen bu mağazalara girmesin Sketchers ve Under Armour'ın tabanları çok daha rahat ekstra taban kullanmak istemiyorsanız.

Pantolon için Mavi'den giyiniyorum öneririm. Sweatshirt falan için H&M, Boyner, Defacto falan kullanıyorum. Eşofman altı ve şort için bir tane instagram sayfası var yeni buldum artık oradan alıyorum. Tişört vb için karışık, oradan buradan.
Üst giyimimi genelde KAFT'tan yapıyorum. Tasarımları çok ilgimi çekiyor ve malzemesi kaliteli.
Pantolon için yıllardır Mavi'ye giderim. Çok rahat ve uzun ömürlü pantolonları var.
Ya şu KAFT çok iyi mağaza da aşırı pahalandı maalesef. Oradan zamanında aldığım bir berem var mükemmel.

Geri
Yukarı