Erkek parfümü önerisi

Benim göz bebeğim 😁 Biraz zevk işi önerilen parfümleri kullanıp öneren kişi beğenir fakat siz beğenmeyebilirsiniz. Linkini bıraktığım parfümü kullanıyorum uzun süredir, kokusu çok hoş ve uzun saatler üstünde kalıyor.
Fiyatı aşırı atmış bu arada. Bu parfümü ilk aldığım zaman Gratis'te indirimdeydi o zamanlar 25 TL'ye almıştım, ikinci alışımda indirimsiz 75 TL'ye almıştım. En son aldığımda bindirimli 180 TL'ye aldım.

Bargello'dan alıyorum. Uygun fiyatlı, kalıcı ve güzel kokuları oluyor. Deriye iki fıs, üstüme hafif uzaktan bir fıs sıkıyorum sabahtan akşama kadar etkisini sürdürüyor. Güzel koku çeşitleri de var diyebilirim mutlaka çevrenizde mağazası vardır, gidip güzel bir tavsiye isteyebilirsiniz. Şu ana kadar pek çok mağazasında bulundum, uyuz bir çalışana denk gelmedim hep iyi davranıyorlar ve yardımcı oluyorlar. Ek olarak sık sık indirim yapıyorlar, bir bakın derim.

Benim göz bebeğim 😁 Biraz zevk işi önerilen parfümleri kullanıp öneren kişi beğenir fakat siz beğenmeyebilirsiniz. Linkini bıraktığım parfümü kullanıyorum uzun süredir, kokusu çok hoş ve uzun saatler üstünde kalıyor.
Monster enerji içeceği gibi duruyor aynı. 😅

Bizde faydalansak olmaz mı? :) kalıcılığı nasıl hocam yorumlarına bakıyorum da bazısı demiş hiç kalıcılık yok falan.

Dolap uygulamasından aldım bir bakın derim 4 5 saat kalıcı made in france boru değil :)

Monster enerji içeceği gibi duruyor aynı. 😅

Doğru daha önce altınyıldız classic parfüm vardı o da aynı 4 5 saat gidiyor

Fiyatı aşırı atmış bu arada. Bu parfümü ilk aldığım zaman Gratis'te indirimdeydi o zamanlar 25 TL'ye almıştım, ikinci alışımda indirimsiz 75 TL'ye almıştım. En son aldığımda bindirimli 180 TL'ye aldım.

Dolap uygulamasında var 100 TL'ye :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı