Erkekler için en iyi şampuan hangisi?

Kesinlikle doğaldan yana olun. Kesinlikle saçı birden fazla sabunlamayın saçın yağını tamamen kurutmayın. Şahsen ben kendi sabunumu yapıyorum ve yıllardır kendi yaptığım sabunu kullanıyorum.
şampuandan sonra saçlarını başka kremle yıkamıyorsun dimi?

Kesinlikle fiyatını hak ediyor ona lafım yok. Ama insanlar birkaç tane alayım da stok olsun diye bir sürü alınca talep artarsa fiyatta arttığı için istemeden de olsa fiyatları arttırıyorlar.

Hocam DERCOS kepek yerine egzama için kullanılıyor bildiğim kadarıyla. Sizdeki kepek mi? Egzama mı?
reis bir de şampuandan sonra saç kremi kullanıyor musun ben hiç kullanmıyorum da sormak istedim?

şampuandan sonra saçlarını başka kremle yıkamıyorsun dimi?

reis bir de şampuandan sonra saç kremi kullanıyor musun ben hiç kullanmıyorum da sormak istedim?

Hayır. Saçlarım bu haliyle sağlıklı. Dediğim gibi doğal takılıyorum saç konusunda.

Kesinlikle fiyatını hak ediyor ona lafım yok. Ama insanlar birkaç tane alayım da stok olsun diye bir sürü alınca talep artarsa fiyatta arttığı için istemeden de olsa fiyatları arttırıyorlar.

Hocam DERCOS kepek yerine egzama için kullanılıyor bildiğim kadarıyla. Sizdeki kepek mi? Egzama mı?

Egzama ve kepek :D

Geri
Yukarı