Erkeklerde saçı hızlı uzatma formülleri nelerdir?

arcaozen

Hectopat
Arkadaşlar saçlarımı uzatıp toplamak istiyorum.
Bunun bir taktiği var mıdır?
Bana biraz tüyor verir misiniz?

1.5 senedir uzatıyorum. Kışın iki günde bir, yazın her gün duş alıyorum. Saçını kaliteli bir şampuanla yıka ve saç bakım kremi kullan. Ayda bir de berbere kırıkları aldırmaya git.

1.5 senedir uzatıyorum. Kışın iki günde bir, yazın her gün duş alıyorum. Saçını kaliteli bir şampuanla yıka ve saç bakım kremi kullan. Ayda bir de berbere kırıkları aldırmaya git.

Şampuan tavsiyen var mı? Farklı farklı şampuanlarda denedim herhangi bir kepeklenme vb yaşamadım.

Bemix, Evigen, Bepanthen, Redox C, Argan yağı, Zeytin Yağı, Jojoba yağı. 1 yıldır bu kürden kullanıyorum saçtaki kırıklar dökülmeler bitti saçın rengi açıldı bide yumuşadı bu kürden kullanabilirsin mucize gibi bişey

Ülkedeki stoku siz kullanıyormuşsunuz.

Hocam ben ortalama 4 aydır uzatıyorum. Normal şampuan kullanıyorum ben, değişiyor yani. Öyle "kesin bunu kullanın" diyeceğim bir şampuan yok, dememde. Ayda bir saç kırıklarını aldırıyorum. Ortalama 3 günde bir duş alıyorum. Sizde yapabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…