Escape from Tarkov alınır mı?

Justosious

Hectopat
Yer
Berlin
Crackli olarak bayağı oynadım hakimim her şeye neredeyse şimdi Online oynamak için sitesinden orjinalini alacağım 500TL'ye değer mi sizce?

2017 de Hype a yenik düşüp EOD versiyonunu aldık. O zamanki kur ile 350-400 lira civarı bir para yapıyordu. Büyük beklentilerle aldık, fakat 2017'den bu yana kat edilen yol o kadar komik ki. Zerre beklentim kalmadı EFT'den diyebilirim. Güncelleme notlarını okuyup 1-2 el girip çıkmaktan fazlasını yapmıyorum şu an. Keyifsiz.

Artı böylesine dikey bir öğrenme/alışma eğrisi olan bir oyunda neden wipe mantığı var? Betaydı, geliştirme süreciydi diye ilk bir kaç sefer görmezden geldik derken 3-4 yıldır aynı şekilde devam ediyor. Kimsenin betayı falan düşündüğü yok dümdüz oynuyorlar. Ufak teknik geliştirmeler ve makyajdan öteye gidemiyor güncellemeler. Her sorana da söylerim, sizi de es geçmeyeyim; EFT harika potansiyeli olan fakat doğru yönetilemeyen bir projedir gözümde. Hala geliştirilen, sık sık geri bildirim yapmam gereken bir projenin de 500₺ istemesi ne kadar mantıklı siz düşünün.

Bunlar tamamen şahsi görüşlerimdir, "Ben yeterince vakit ayırabilirim, loot fetişi olan bir adamım sıkıntı yok." diyorsanız yine siz bilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…