Escape from Tarkov nasıl oynanmalı?

PixelNinja

Hectopat
Şu anda Escape from Tarkov'a benzer onun mobil versiyonunu oynuyorum oyun %99 her şeyi aynı, oyunda bilmediğim çok şey var oyuna başlarken ne almalıyım veya lootu neye göre almalıyım neleri satmalıyım veya almalıyım bilmiyorum, oyunu bilen biri bana mantığını anlatabilir mi?
Oyunun ismi Arena Breakout.

Oyunu erken erişimde bir sure oynadim fakat tam surumu çıkınca hesabımı silmisler butun itemlerim gitti. Oncelikle dikkatli oyna gidecegin yerlere en gizli sekilde gitmeye calis. Gorevleri yap. Kendine oyun icinde bir takim arkadasi bulmaya calis. Ac gozlu olma buldugun her seyi alma ihtiyacin olan itemler, gorev esyalari ve değerli olan itemleri almaya ozen göster. Haritaya girdikten sonra haritayı ac ve planini yap, nereye gidecegine sirasiyla belirle zaten loot yerlerini goreceksin. Her zaman en değerli esyalarin ile oyuna girme kaybedince cok uzulursun.

Oyunu erken erişimde bir sure oynadim fakat tam surumu çıkınca hesabımı silmisler butun itemlerim gitti. Oncelikle dikkatli oyna gidecegin yerlere en gizli sekilde gitmeye calis. Gorevleri yap. Kendine oyun icinde bir takim arkadasi bulmaya calis. Açgözlü olma buldugun her seyi alma ihtiyacin olan itemler, gorev esyalari ve değerli olan itemleri almaya ozen göster. Haritaya girdikten sonra haritayı AC ve planini yap, nereye gidecegine sirasiyla belirle zaten loot yerlerini goreceksin. Her zaman en değerli esyalarin ile oyuna girme kaybedince cok uzulursun.

Hocam ihtiyacım olan itemleri nasıl belirleyeceğim?

Oyunu erken erişimde bir sure oynadim fakat tam surumu çıkınca hesabımı silmisler butun itemlerim gitti. Oncelikle dikkatli oyna gidecegin yerlere en gizli sekilde gitmeye calis. Gorevleri yap. Kendine oyun icinde bir takim arkadasi bulmaya calis. Açgözlü olma buldugun her seyi alma ihtiyacin olan itemler, gorev esyalari ve değerli olan itemleri almaya ozen göster. Haritaya girdikten sonra haritayı AC ve planini yap, nereye gidecegine sirasiyla belirle zaten loot yerlerini goreceksin. Her zaman en değerli esyalarin ile oyuna girme kaybedince cok uzulursun.

Depolamada kısıtlı hocam onu nasıl çözebilirim bilginiz var mı?

Menude bazi saticilardan bir sey almak icin paraya degil iteme ihtiyacin oldugunu gormussundur. Degerli itemleri toplarsin zaten degeri yaziyor.

Depolama icin oynadikca sana adini hatirlamadigim bir sey veriyor onunla deponu genisletebiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı