Esenyurt'da atlantis.net kullanan var mı?

Roket adam

Decapat
Daha fazla  
Eğer kullanan varsa memnun mu? Ben 1000MBPS paketini kullanıyorum ancak sabah 08:00 da başlayıp akşam 20:00'a kadar 1 2 saat ara ile 10 15 saniye kopmalar oluyor. Online oyun oynuyor ve yayın yaptığım için bu beni hem oyundan hem de yayından düşürüyor.

Ben gecen aya kadar kullanıyordum türknete geçene kadar, 15Mbps kullanıyordum sürekli gecenin 02:00 saatlerinde vs kopmalar gün içinde kopmalar olduğunda arayıp sorduğumda "Efendim ilgili birimlerimiz ilgileniyor" tarzı birşey söylüyorlardı 25'e çıkartmaya karar verdiğimde 160 TL gibi bir fiyat söylediler aynı fiyata türknet 100Mbps kullanıyorum şuanda sorun yok ve düşüşte yok memnunum, atlantisi kullandığım süre zarfında hiç memnun değilim.

Zaten esenyurttaysan şuanda o bölgelerede gelmiş durumda fiber alt yapı kabloluya geçmeni tavsiye ederim türk telekom modem bağlayıcısı ile konuştuğumda "Onlar interneti uydudan alıyor uydu gittiğinde sizinde otomatikmen internet gidiyor, bu internette (türkneti kast ediyor) kopma yaşamazsın ethernet ile bağlanacaksan eğer 110-120 Download alırsın" demişti ve gerçektende alıyorum steam üzerinde indirme hızım sabit 14MB atlantisteyken 2MB'tı zor görüyordu, değiştirmeni tavsite ederim.

Ben gecen aya kadar kullanıyordum türknete geçene kadar, 15Mbps kullanıyordum sürekli gecenin 02:00 saatlerinde vs kopmalar gün içinde kopmalar olduğunda arayıp sorduğumda "Efendim ilgili birimlerimiz ilgileniyor" tarzı birşey söylüyorlardı 25'e çıkartmaya karar verdiğimde 160 TL gibi bir fiyat söylediler aynı fiyata türknet 100Mbps kullanıyorum şuanda sorun yok ve düşüşte yok memnunum, atlantisi kullandığım süre zarfında hiç memnun değilim.

Zaten esenyurttaysan şuanda o bölgelerede gelmiş durumda fiber alt yapı kabloluya geçmeni tavsiye ederim türk telekom modem bağlayıcısı ile konuştuğumda "Onlar interneti uydudan alıyor uydu gittiğinde sizinde otomatikmen internet gidiyor, bu internette (türkneti kast ediyor) kopma yaşamazsın ethernet ile bağlanacaksan eğer 110-120 Download alırsın" demişti ve gerçektende alıyorum steam üzerinde indirme hızım sabit 14MB atlantisteyken 2MB'tı zor görüyordu, değiştirmeni tavsite ederim.
Hocam fiber altyapısı var uydudan olduğunu zannetmiyorum 2 ay önce fiber döşediler

Hocam fiber altyapısı var uydudan olduğunu zannetmiyorum

Kablolama sadece fiber oluyor atlantis kablo interneti sağlamıyor uydu interneti sağlıyor mahallemizde altyapı olmadığı icin bizde öyle almıştık catıya kutu koydular.
Bizim çatı da kutu yok apartman girişinde var ve bütün mahallede aynı sistem var turkcell fiber altyapı çalışması yaptı kazı yaptılar yani bütün talatpaşa mahallesin de bunun ardından atlantis internet dağıtmaya başladı sizce bu fiber altyapısı'ndan kullanıyor olamaz mı? onun ardından da turknet de internet vermeye başladı ancak 100 mbps veriyor türknet.

Geri
Yukarı