ESET antivirüs kurduktan sonra sistem geç açılıyor

escobarhakan

Hectopat
Daha fazla  
"Herkese merhaba! Gaming cihazımda önce Kaspersky'yi denedim, ancak performansa etkisi yüzünden gelen yorumlar beni de etkiledi. Şu an aktif olarak ESET üyeliği yaptım, ama sanki cihazım 3-4 saniye daha geç açılıyor. Ayarları biraz kurcaladığımda, oyun modunu kapalı görüp açtım. Bu konuda deneyimli ve bilgili kişilerden yanıt bekliyorum? Şimdiden çok teşekkür ederim."

Normal. Boot esnasında ESET açılıyor. Görev yöneticisi>Başlangıçta açılan uygulamalar üzerinden ESET ile ilgili olan seçenekleri devre dışı bırakabilirsiniz.

Normal. Boot esnasında ESET açılıyor. Görev yöneticisi>Başlangıçta açılan uygulamalar üzerinden ESET ile ilgili olan seçenekleri devre dışı bırakabilirsiniz.

Birçok uygulama var hocam orada, video çekmeniz mümkün olur mu?

Hocam gereksiz mi peki ESET sizce,iadede edebilirim?
Başlangıçta Windows Defender dışında hiçbir şeyi açık tutmuyordum ben. Başlangıçta açılmayacak diye iade etmenize gerek yok, Bilgisayar açıldıktan bir süre sonra veya tarama yapacağınız zaman manuel de açabilirsiniz.

"Eve geçtiğimde görev yöneticisini açıp ekran resmi atsam, kapatacaklarımı söyler misiniz hocam?"

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…