Çözüldü ESET bildirimi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

babylade

Picopat
Daha fazla  
Pazartesi günü resimde gördüğünüz adresin engellendiğine dair bildirim aldım.
Adresi internette arattığımda yabancı ülkelerden bazı insanların da benimle aynı bildirimi aldığını gördüm. False positive olduğundan bahsediliyor ama ne olduğunu bilmiyorum. Bir bakıp yardımcı olabilir misiniz acaba sıkıntılı bir şey mi?
Bahsettiğim bildirimi alanlar:

Dosya Ekleri

• 20201216_160617.jpg
    20201216_160617.jpg
    145,7 KB · Görüntüleme: 33
Çözüm
Virüs olarak düşündüğü bir internet sitesini engellemiş olay bundan ibaret,antivirüs kullanımını önermiyorum açıkçası xp'den sonra da pek de kolay değil virüs bulaştırmak hele win10'daki windows defender çok iyi bir çıkartıyor fazladan bir antivirüse ihtiyacınız yok,antivirüs bilgisayarın performansını ciddi anlamda etkiler ya ESET'i silin ya da Kaspersky kurun o daha iyi ama dediğim gibi yerinizde olsam hiç kullanmam çünkü win10 defender işinde gerçekten çok iyi
Virüs olarak düşündüğü bir internet sitesini engellemiş olay bundan ibaret,antivirüs kullanımını önermiyorum açıkçası xp'den sonra da pek de kolay değil virüs bulaştırmak hele win10'daki windows defender çok iyi bir çıkartıyor fazladan bir antivirüse ihtiyacınız yok,antivirüs bilgisayarın performansını ciddi anlamda etkiler ya ESET'i silin ya da Kaspersky kurun o daha iyi ama dediğim gibi yerinizde olsam hiç kullanmam çünkü win10 defender işinde gerçekten çok iyi

Çözüm

Geri
Yukarı