ESET NOD32'den Kaspersky Total Security'ye geçiş nasıldır?

Son yıllarda eset kendini çok geliştirdi, güvenlik ve kaynak kullanımı çok iyidir, sistemi yormaz.
Nod32 windowsun güvenlik duvarına entegre çalışıyor diye biliyorum, tam özellikler için daha üst sürüm İS tercih etmek gerekir. Her ikiside iyidir ama kullanıcıların deneyimleri farklı oluyor. Bence 1 yıl sonra tekrar esete geri dönmek isteyebilirsiniz, tahminim bu yönde

Olabilir. bakalım biraz da Kaspersky'in tadına bakalım.

Olabilir. bakalım biraz da Kaspersky'in tadına bakalım.
Konuyu hortlatmak gibi olacak ama bende bir Kaspersky'nin tadına bakayım dedim
Kaspersky Cloud Security gördüğüm kadarıyla Eset tarzı, tabi onun kadar hafif değil ama yakınlar.

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama bende bir Kaspersky'nin tadına bakayım dedim
Kaspersky Cloud Security gördüğüm kadarıyla ESET tarzı, tabii onun kadar hafif değil ama yakınlar.

Kaspersky'de ESET gibi sanırım bir fark görmedim ama tabii göreceğiz.

Kaspersky'de ESET gibi sanırım bir fark görmedim ama tabii göreceğiz.
Kaynak izleyiciden takip ettiğim kadarıyla Esete göre 2 katı kaynak kullanıyor ama sistemde ağırlık olarak pek fark görmedim, koruma olarak da birbirlerine yakınlar.

Kaynak izleyiciden takip ettiğim kadarıyla ESET'e göre 2 katı kaynak kullanıyor ama sistemde ağırlık olarak pek fark görmedim, koruma olarak da birbirlerine yakınlar.

Sistem kaynağı önemli değil işlemci ve RAM gayet sağlam fark etmiyorum bile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…