ESET vs Malwarebytes

Docem

Centipat
Daha fazla  
PC alalı 2-3 ay oldu, şu ana kadar sadece Windows Defender kullanıyordum. Antivirüs almaya karar verdik. Babam şirkette ESET kullanıldığını söylüyor, ben Malwarebytes diyorum. Sizce hangisi daha güvenilir? Kanıt gösterirseniz daha iyi olur.

ESET zamanında kullandım ve hiçbir işe yaramamıştı. Daha sonra Kaspersky'a geçince antivirüsle tanışmış oldum. Şu an ne durumdadır bilmiyorum ama eskiden berbattı.

Bilinçli bir kullanıcı için Windows Defender yeterli. Windows Defender benim yerime her türlü virüsle ilgileniyor. Defender sildikten sonra Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yaptığımda bir şey bulamamıştı ikisi de.

Kaspersky aboneliği alın. Normalde dedikleriniz arasında Malwarebytes daha iyi ama günlük kullanım için önermiyorum.

İkisi arasında kıyas yaparsak;
Eset Internet Security sistem geneli için tam bir güvenlik önlemidir.
Malwarebyte's daha spesifik detaylara bakan sınırlı bir araçtır.
Eset'i satın alıp Malwarebyte's Antimalware'i free versiyonda kullanıp arada bir tarama yapabilirsiniz.

PC alalı 2-3 ay oldu, şu ana kadar sadece Windows Defender kullanıyordum. Antivirüs almaya karar verdik. Babam şirkette ESET kullanıldığını söylüyor, ben Malwarebytes diyorum. Sizce hangisi daha güvenilir? Kanıt gösterirseniz daha iyi olur.
Öncelikle, Malwarebytes öneririm. Onun dışında bilinçli kullanıcı için Windows defender yeterli. Şuanda virüs programına ihtiyaç duymuyorum. O kadar indirmeler yapan biri olarak. Eğer tam koruma almak isterseniz Kaspersky alınabilir. Ancak Eset programi ile Malwarebytes arasında kalacaksanız, Malwarebytes öneririmdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı