Eşit ağırlık 12. sınıf hangi bölümü tercih etmeli?

GLR1903

Femtopat
Daha fazla  
Genel olarak matematiği yapamam ancak sözel ve İngilizce notlarım sayesinde yıl sonu puanlarım çoğu kişiye göre iyi.
Üniversitede yazılım bölümü okumayı istiyorum ve bu yüzden yazlım eğtimlerine başlamayı düşünüyorum ancak eşit ağırlık bölümü yazılım bölümüne gidemez diyorlar. Ayrıca matematiğin de iyi olması lazımmış, sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel olarak matematiği yapamam ancak sözel ve İngilizce notlarım sayesinde yıl sonu puanlarım çoğu kişiye göre iyi.
Üniversitede yazılım bölümü okumayı istiyorum ve bu yüzden yazlım eğtimlerine başlamayı düşünüyorum ancak eşit ağırlık bölümü yazılım bölümüne gidemez diyorlar. Ayrıca matematiğin de iyi olması lazımmış, sizce ne yapmalıyım?
Yönetim Bilişim Sistemleri (Eşit Ağırlık) bölümünde bol bol yazılım var yanlış bilmiyorsam.
Bir bakın derim.

Eşit ağırlık okuyup yazılım isteyen kişinin tek şansı yönetim bilişim sistemleri ve yeni ve gelişime aynı zamanda insan geliştirme ve yetiştirmeye de açık multidisipliner bir alan kendisi çift anadal yapmayı düşündüğüm bölüm tavsiye ederim

Geri
Yukarı