Eşit ağırlık için fen kanal önerisi

Gollum

Hectopat
Arkadaşlar, ben Fizikle Barış'ın kampını izliyorum ama lanet ettim kitabını satın alıp takip ettiğime. O kadar kafamı ağrıttı ki hiçbir şey anlamıyorum. En nihayetinde AYT Fiziğe çalışmayacağım, istediğim şey o 7 soruyu çözebilmek. VIP Fizik'i takip etmeyi düşünüyorum. Eşit ağırlık için TYT videolarında AYT'ye çok girmeyen fen kanallarını önerir misiniz?

Dr. Biyoloji konuyu biliyorsan çok iyidir çünkü biraz yüzeysel geçiyor fakat konuyu bilmiyorsan, baştan derinlemesine dinleyeceksen Senin Biyolojin daha uygundur.
12'ye kadar sayısaldım hocam severim biyolojiyi kafa yorma açısından sıkıntım yok sadece TYT'ye tam odaklı olmasını istiyorum. Senin Biyoloji baktığım kadarıyla tek kitap satmıyor galiba paket olarak satıyor. Çok acayip bir şey yapmış ya sadece YT videolarından oturup izlesem yeterli midir bu?

12'ye kadar sayısaldım hocam severim biyolojiyi kafa yorma açısından sıkıntım yok sadece TYT'ye tam odaklı olmasını istiyorum. Senin Biyoloji baktığım kadarıyla tek kitap satmıyor galiba paket olarak satıyor. Çok acayip bir şey yapmış ya sadece YT videolarından oturup izlesem yeterli midir bu?
Hocam bence kitaplarını almaya gerek yok. Onun dışında hoca MEB kitabına göre işlediği için müfredatla %100 uyumlu gidiyor, o yönden iyi bence. Ayrıyetten anlatma tarzı da benim hoşuma gidiyor.

Geri
Yukarı