Eşit ağırlıkta ilk 5 bin sıralama derece mi?

Makaleler
45
Merhaba,

Kuzenim derece mi yaptı diye sormak istedim. Eşit ağırlıkta ilk 5 bine girdi ama Ankara Üniversitesi'ne yerleşebildi. Sizce bu 5 bin EA olarak derece mi? Yazdığı bölüm psikoloji.

İyi Sosyaller.

Merhaba,

Kuzenim derece mi yaptı diye sormak istedim. Eşit ağırlıkta ilk 5 bine girdi ama Ankara Üniversitesi'ne yerleşebildi. Sizce bu 5 bin EA olarak derece mi? Yazdığı bölüm psikoloji.

İyi sosyaller.

Hangi yıl aslında o da önemli ama evet derece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

İyi Sosyaller.

Hocam üniversite sınavında mevzu kaç sıralama yaptığınızdan çok o sıralamayla ne tercih ettiğiniz.

Hangi yıl aslında o da önemli ama evet derece.
2023 yılında.

Hocam üniversite sınavında mevzu kaç sıralama yaptığınızdan çok o sıralamayla ne tercih ettiğiniz.
Hocam, psikoloji yazdı sadece. ODTÜ istiyordu ancak tutmadı. Hacettepe falan vardı ama Ankara üniversitesi çıktı. OBP: 98.

Merhaba,

İyi Sosyaller.
Evet güzel bir sıralama ama derece kişiden kişiye göre değişir. Neyi öğrenmek istiyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…