Eski Intel Core i5 3570K işlemci nerede test ettirilebilir?

Consul

Hectopat
Yer
İstanbul, Türkiye
Merhabalar,

Benim eski bilgisayarımda kullandığım, şu anda kutusunda duran bir Intel Core i5 3570K işlemci var. Bu işlemcinin durumundan tam emin değilim çünkü eski bilgisayarım kısa devre yemişti. Anakartı tamir ettirip bir süre daha kullanıp sonra yeni bir bilgisayar almıştım. Şimdi bu i5 3570K işlemciyi satmak istiyorum fakat durumu nasıl bilmiyorum, eski anakartım artık yok o yüzden kendim test edemem. Bu işlemciyi test ettirebileceğim bir yer var mıdır İstanbul'da? (Öncelikli olarak Avrupa yakası tercihimdir)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kadıköy'de Monster bilgisayarın ilerisinde bir bilgisayarcı var. Simsar olması lazım yanılmıyorsam, oradan test ettirebilirsiniz.

Linki buraya atarsanız fiyat uygunsa alabilirim.

İlanı açtığımda atarım.
Kadıköy'de Monster bilgisayarın ilerisinde bir bilgisayarcı var. Simsar olması lazım yanılmıyorsam, oradan test ettirebilirsiniz.

Az önce Simsar ile konuştum fakat piyasada i5 3570kya uygun anakart kalmadığını söylediler. Sizce ne yapabilirim bu dakikadan sonra?
EDIT: Mete Bilgisayar varmış Mecidiyeköyde. Onlar test yapabileceklerini söylediler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı