Eski iPhone'daki fotoğrafları yeni iPhone'a aktarma

joji

Hectopat
Yer
Castlevania
Daha fazla  
Merhaba. Eski telefonum bozulduğu için bugün yenisini aldım fakat aynı iCloud hesabımı girmeme rağmen fotoğraflarım gelmedi. Üstelik iCloud kullanılan alan tamamen dolu eski telefonumda olduğu gibi. Fotoğrafların hepsi yedekliydi. Eski telefonumu kullanmadan yeni telefonuma fotoğraflarımı nasıl aktarabilirim? Eski telefonum kullanılamaz halde.

Merhaba. Eski telefonum bozulduğu için bugün yenisini aldım fakat aynı iCloud hesabımı girmeme rağmen fotoğraflarım gelmedi. Üstelik iCloud kullanılan alan tamamen dolu eski telefonumda olduğu gibi. Fotoğrafların hepsi yedekliydi. Eski telefonumu kullanmadan yeni telefonuma fotoğraflarımı nasıl aktarabilirim? Eski telefonum kullanılamaz halde.
Hocam bende geçen ay yeni telefon aldım bende de senin gibi bi konu açmıştım. Telefon wifi açık şarja takın hocam 5-10 dk bekleyin kendisi geliyor

Ayarlar
Apple Kimliği
İcloud
Fotoğraflar menüsünden en üstteki ayarı aç kapa yapın.

Dosya Ekleri

• unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 25

Geri
Yukarı