Eski laptop için işletim sistemi önerisi

mamibey

Hectopat
  • Intel r Pentium m proccesor.
  • 1.73 GHz.
  • 504 MB RAM.

Ozellikli laptopumla YouTube'a giremiyorum. İşletim sistemi olarak ne yüklemeliyim daha rahat kullanmak icin.

Şu an Windows XP.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM 1 GB olsa daha iyi olabilirdi, hafif Linux dağıtımı kurmanız lazım. Windows 7 ya da Windows 8.1 32 Bit kurarsanız kasar.

• 1.73 GHz.
  • 504 MB RAM.

Ozellikli laptopumla YouTube'a giremiyorum. İşletim sistemi olarak ne yüklemeliyim daha rahat kullanmak icin.

Şu an Windows XP.
Bodhi deneyin derim.

Sparky LXDE deneyebilirsin.

Pardus yükleyin.
Ya da yeni bir bilgisayar almayı deneyin.

• 1.73 GHz.
  • 504 MB RAM.

Şu an Windows XP.
Aslında Firefox'un Windows XP sürümünün Youtube açması lazım. Ben 1 ay önce denemiştim, gayet güzel çalışıyordu. Onun dışında Linux Mint, Kubuntu veya Windows 7 kurabilirsiniz. Windows 7 kuracaksanız Starter kurun bence, diğer sürümlerini kaldırmayabilir.
Bu arada işlemciyi tam olarak yazmamışsınız. Tam olarak yazar mısınız?
RAM 1 GB olsa daha iyi olabilirdi, hafif Linux dağıtımı kurmanız lazım. Windows 7 ya da Windows 8.1 32 Bit kurarsanız kasar.
Kasmaz aslında. Windows 7 512MB RAM ile gayet güzel çalışır. Önemli olan işlemci kaldırıyor mu? Onu da arkadaş cevaplar ise inşallah.

Kasmaz aslında. Windows 7 512MB RAM ile gayet güzel çalışır. Önemli olan işlemci kaldırıyor mu? Onu da arkadaş cevaplar ise inşallah.

Kasmasa bile RAM dolu olacaktır. Mem Reduct ile belki kullanabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…