Eski sevgili ile göz göze gelme

@Lanchan evet öyle yap sinir falan varsa da spor yapmiyorsan yapmaya başla yapıyorsan biraz oraya ver kendini.

Futbol ile ilgileniyorum kendimi daha da vereceğim. Sağ olasın hocam.

Konuyu uzatiyorum ama bu sefer cidden yardima ihtiyacım var. İlk konuyu acarken bahsettigim 7 aylik iliskim olan kiz arkadasimla yeniden baristik ve onu gercekten seviyorum. Bu bahsettigim eski sevgilim hala gozlerimin icine bakiyor arkasini donup giderken bir anda donup bana bakiyor. Kiz arkadasimla dolasiyorum geliyor yakinlarimiza bizi izliyor. Ben hep uzaklasmak istiyorum onun oldugu yerden ama bir sure sonra geri yakinalra geliyorlar. Bu durumdan kiz arkadasimda rahatsiz oluyor bende. Bir de ben ne kadar yuzune bile bakmak istemesem de icimde bir şey var bakmak istiyor bunu zor tutuyorum kiz arkadaşımı dusunuyorum. Bu durumda ne yapmam lazim bu eskiyi nasıl cope atabilirim artık?

Konuyu uzatiyorum ama bu sefer cidden yardima ihtiyacım var. İlk konuyu acarken bahsettigim 7 aylik iliskim olan kiz arkadasimla yeniden baristik ve onu gercekten seviyorum. Bu bahsettigim eski sevgilim hala gozlerimin icine bakiyor arkasini donup giderken bir anda donup bana bakiyor. Kiz arkadasimla dolasiyorum geliyor yakinlarimiza bizi izliyor. Ben hep uzaklasmak istiyorum onun oldugu yerden ama bir sure sonra geri yakinalra geliyorlar. Bu durumdan kiz arkadasimda rahatsiz oluyor bende. Bir de ben ne kadar yuzune bile bakmak istemesem de icimde bir şey var bakmak istiyor bunu zor tutuyorum kiz arkadaşımı dusunuyorum. Bu durumda ne yapmam lazim bu eskiyi nasıl cope atabilirim artık?

.

@Lanchan başka yerlere ver kendini zamanla unutursun zaten daha gençsin öyle psikolojik problemin falan yoksa en fazla 1-2 hafta falan sürer.

Konuyu uzatiyorum ama bu sefer cidden yardima ihtiyacım var. İlk konuyu acarken bahsettigim 7 aylik iliskim olan kiz arkadasimla yeniden baristik ve onu gercekten seviyorum. Bu bahsettigim eski sevgilim hala gozlerimin icine bakiyor arkasini donup giderken bir anda donup bana bakiyor. Kiz arkadasimla dolasiyorum geliyor yakinlarimiza bizi izliyor. Ben hep uzaklasmak istiyorum onun oldugu yerden ama bir sure sonra geri yakinalra geliyorlar. Bu durumdan kiz arkadasimda rahatsiz oluyor bende. Bir de ben ne kadar yuzune bile bakmak istemesem de icimde bir şey var bakmak istiyor bunu zor tutuyorum kiz arkadaşımı dusunuyorum. Bu durumda ne yapmam lazim bu eskiyi nasıl cope atabilirim artık? Bu dediginizi denedim bir ara ise yaradi ama hala ayniyim.

Son düzenleme:
@Lanchan genç yaşta ciddi ilişki yapmak saçma dememin en büyük sebeplerinden biri bu işte ayrılık sonrası ergen ergen hareketlerle uğraşıyosun yapabileceğin bir şey yok ya direk tartışma cikartacan veya umursamayacaksin.

@Lanchan genç yaşta ciddi ilişki yapmak saçma dememin en büyük sebeplerinden biri bu işte ayrılık sonrası ergen ergen hareketlerle uğraşıyosun yapabileceğin bir şey yok ya direk tartışma cikartacan veya umursamayacaksin.

Hocam tartismayi cikardim hayirdir ne konusuyorsun arkamdan diye bildigin benimle sohbet kurmaya calisiyor ya da hala konuya bak diyorum tamam(yankili)diyor. Ben nereden cattiysam bu kiza nefretde edemiyorum anlamıyorum yav :D

@Lanchan kız takıntı yapmış muhtemelen yaşının küçük olmasından nefret etmene gerek yok da direk uzak dursan iyi olur. Kız arkadaşının yanında hiç umursama bırak kız taksın.

@Lanchan kız takıntı yapmış muhtemelen yaşının küçük olmasından nefret etmene gerek yok da direk uzak dursan iyi olur. Kız arkadaşının yanında hiç umursama bırak kız taksın.

Tamamdır hocam. Kızı kaçkere engelledim onunla konuşmak istemediğimi yakın arkadaşlarına söyledim hala değişen bir şey yok. Bu içimdeki duyguyu nasıl bitirceğimi bilmiyorum ama dediklerinizi deneyeceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı